Величезний вибір препаратів, дженериків для посилення потенції та жіночого лібідо.

Дженерики для потенції

Основні товари
Чому обирають нас?

Величезний асортимент. Фахівці з 15-річним досвідом роботи. Доставка по всій Україні.

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по Україні при замовленні від 1000 грн.

Самовивіз та доставка по Києву

Кур'єрська доставка по Києву. Можливість самовивезення.

Працюємо з урологами

Співпрацюємо з найкращими професіоналами.

Система бонусів

Бонусна система для незмінних клієнтів.

Виагра и другие средства для потенции Centurion Labaratories
Средства для потенции Ajanta Pharma в Украине
Капсулы для повышения потенции Aurochem в Украине
Эффективное средство для потенции Cipla: цена, отзывы, преимущества
Цены и отзывы на препараты для потенции Sunrise Remedies Pvt. Ltd. Преимущества и особенности
В чем преимуществу левитры Signature Pharmaceuticals для повышения потенции? Цены и отзывы.
Препараты для повышения потенции RSM
Препараты для повышения потенции Healing Pharma: особенности, цены, преимущества, отзывы
Таблетки для потенции от производителя Fortune Health Care. Цены. Отзывы.
Наш Блог
Що таке лубрикант? І як його використовують пари?

Що таке лубриканти і для чого вони потрібні?

Лубриканти – що це? Чи знайоме Вам почуття натирання та некомфортних відчуттів під час статевого акту? Напевно, кожна дівчина хоч…
Як дівчині збудити чоловіка?

Як збуджувати чоловіка?

Як збуджувати чоловіка: особливості чоловічої потенції Потенція - це можливість чоловіка вчиняти статевий акт, який починається зі збудження та завершується…
Контакти

Є питання?

Онлайн підтримка

Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Наш Блог
Що таке лубрикант? І як його використовують пари?

Що таке лубриканти і для чого вони потрібні?

Лубриканти – що це? Чи знайоме Вам почуття натирання та некомфортних відчуттів під час статевого акту? Напевно, кожна дівчина хоч…
Як дівчині збудити чоловіка?

Як збуджувати чоловіка?

Як збуджувати чоловіка: особливості чоловічої потенції Потенція - це можливість чоловіка вчиняти статевий акт, який починається зі збудження та завершується…
Контакти

Є питання?

Онлайн підтримка

Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

У сучасному світі багато людей страждають від еректильної дисфункції. І з кожним роком проблема зниженого лібідо у чоловіків та жінок зустрічається дедалі частіше. За статистикою, проблема може торкнутися не лише людей середнього чи старшого віку – молоді дівчата та хлопці також стикаються з труднощами під час статевого акту. Через це люди відчувають сильний психологічний дискомфорт, і страждає на їхнє ментальне здоров’я. Як вирішення проблеми застосовуються різні засоби підвищення потенції. Важливо: для чоловіків та жінок виробляють препарати для підвищення лібідо з використанням різних діючих речовин, які можуть не підійти протилежній статі. Перед вживанням важливо проконсультуватись із лікарем.

Інтернет-аптека Потенція: дженерики для підвищення потенції

Проблема в галузі статевого життя виникають не просто так, це може бути наслідком цілого ряду причин. Найчастіше еректильна дисфункція чи знижене лібідо не з’являються миттєво, а формуються протягом багато часу. Наша інтернет-аптека «Потенція» спеціалізується на дженеріках та інших препаратах, розроблених для усунення проблем у статевій сфері.

Поширеними причинами зниження лібідо є:

 • Стрес;
 • Цукровий діабет;
 • Проблеми з метаболізмом та щитовидною залозою;
 • Ожиріння у різних стадіях;
 • Хронічна втома;
 • Куріння, вживання алкоголю та інші шкідливі звички;
 • Збій гормональної чи нервової системи;
 • Порушений кровообіг;
 • Травми хребта;
 • Різні захворювання передміхурової залози;
 • Неправильне харчування та малорухливий спосіб життя.

У спеціалізованій інтернет-аптеці Potencia Ви знайдете широкий асортимент сертифікованих препаратів для підвищення потенції. Але враховуючи той факт, що на Ваше лібідо впливає безліч факторів, це означає, що підхід до вирішення проблеми повинен бути комплексним. Якщо Вам потрібна консультація лікаря, то наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання та допоможуть підібрати правильний засіб. Також аптека “Потенція” подбала про те, щоб запропонувати дженерик для підвищення потенції за найвигіднішою ціною.

Що таке дженерики?

Дженерік – лікарський засіб, який за типом діючої речовини, дозування та якості не відрізняється від оригіналу. Основними перевагами дженериків для потенції є:

 • Можливість вживання з 18 років;
 • Низький ризик ускладнень чи виникнення побічних ефектів;
 • Відсутність звикання;
 • Невеликий перелік протипоказань;
 • Бажаний результат навіть від 1 прийому.

Дженерік ефективності не поступається оригіналу, але при цьому є більш доступним за ціною. Дженерики віагри, сіалісу, дапоксетину та інших діючих речовин вкрай затребувані та широко використовуються у всьому світі. Існують також дженерики, які поєднують у собі різні діючі речовини задля досягнення конкретних завдань.

Якщо простими словами, то дженерик – той самий препарат від іншого виробника. Щойно закінчується термін патенту на діючу речовину, то в інших кампаній з’являється можливість виробництва аналогічного препарату за тією ж унікальною формулою.

Щоб правильно підібрати дженерик чоловікові чи дівчині, спочатку необхідно ознайомитися з асортиментом інтернет-аптеки. А також вивчити принцип дії, показання та протипоказання різних діючих речовин. Перед покупкою та вживанням уважно вивчіть особливості дженерика та інструкцію щодо його застосування.

Різновид препаратів для потенції

Існує величезна різноманітність засобів підвищення потенції. Вони можуть відрізнятися за типом засобу (таблетки, гель, спрей), діючою речовиною (принципом дії), тривалістю ефекту, дозуванням, призначенням (для чоловіків або для жінок) та іншими факторами. Правильний підбір препарату гарантує відновлення статевого потягу. Лікування еректильної дисфункції – те, з чим стикаються безліч чоловіків щодня. Підійти до питання порушення лібідо потрібно з усією відповідальністю.

Пігулки для підвищення потенції

Таблетки для покращення інтимного життя – є найпопулярнішим серед усіх препаратів. Форма випуску може бути у блістері або баночках. Дженерік капсули для потенції відрізняються типом активної речовини та дозуванням. Серед основних речовин Ви знайдете:

Віагра (силденафіл)

Всім Вам добре відоме слово “Віагра”. Насправді це популярна торгова марка, яка випускає таблетки з діючою речовиною “силденафіл”. Силденафіл прямо діє на судини, розширюючи їх та посилюючи приплив крові до статевого органу. У каталозі аптеки Ви знайдете величезну кількість дженериків Віагри від найкращих виробників.

Сіаліс (тадалафіл)

Тадалафіл – діюча речовина, після прийому якої посилюється приплив крові до інтимної зони. Ефект зберігається понад 24 години. За наявності збудження ерекція з’являтиметься без будь-яких проблем. Дженерік сіалісу дуже популярний і є відмінним варіантом для усунення або лікування проблем з потенцією.

Левітра (варденафіл)

У левітрі міститься діюча речовина “варденафіл”, яка починає працювати майже одразу після прийому. Швидкодіючий ефект ерекції без особливих ризиків та ускладнень. Залежно від особливостей організму ефект може тривати до 12 годин.

Дапоксетін

Дія цієї речовини спрямовано придушення зворотного захоплення серотоніну. Завдяки дженерику дапоксетину чоловік зможе уникнути передчасної еякуляції. Завдяки цьому значно збільшиться тривалість статевого акту, а також посиляться яскраві відчуття.

Спреї для ерекції

Пролонгатор – засіб для чоловіків, які страждають на передчасну еякуляцію. Спрей для потенції – дозволяє домогтися ерекції за рахунок контакту зі статевим органом (не потрапляючи усередину організму). Починає діяти через 10-15 хвилин після нанесення на статевий член.

Гелі для покращення потенції

Деякі препарати для потенції випускають як гелів, запакованих в саші (м’який пакетик невеликих розмірів). Один саше містить у собі необхідне дозування. У деяких випадках люди збільшують дозування, якщо однієї дози не вистачило для досягнення ерекції. Гелі містять у собі самі активні речовини, як і таблетки.

Для жінок

Ще в давнину дівчата використовували різні природні афродизіаки, щоб посилити статевий потяг. Зараз все набагато простіше, адже фармацевти подбали не тільки про чоловіків. Для прекрасної статі були розроблені спеціальні препарати підвищення лібідо з відмінним складом.

БАДи

Бади для потенції – засоби, які розроблені на натуральній основі (містять лише натуральні компоненти). У нашій інтернет-аптеці Потенція представлений широкий асортимент БАДів для підвищення потенції як у чоловіків, так і у жінок. Прийом БАДів для покращення потенції більш розтягнутий у часі, а також використовуються для профілактики.

У складі таких препаратів Ви знайдете не тільки активні речовини, але також вітаміни, кислоти та різні мінерали. Регулярний прийом БАДів дозволяє налагодити контроль еякуляції у чоловіків, а також витривалість під час статевого акту.

Зазвичай курс лікування становить не менше 2 тижнів. Перед вживанням важливо проконсультуватися з фахівцем.

Переваги та недоліки таблеток для підвищення лібідо

Основною перевагою пігулок для потенції є майже миттєвий ефект. Адже не потрібно проходити тривалий курс задля досягнення результату. Капсула дженерика почне діяти майже одразу після прийому. І відразу виникає недолік: більшість людей не хочуть афішувати про свої проблеми зі здоров’ям, тому їм доводиться непомітно для партнера прийняти таблетку з діючою речовиною. Зробити це у процесі статевого акту не завжди зручно.

Чому препарати для потенції купують в інтернет-аптеці?

Купуючи сертифіковані препарати в інтернет-аптеці, Ви можете бути впевнені в їх якості та безпеці. У нашій інтернет-аптеці “Потенція” представлений величезний вибір препаратів для покращення потенції, продовження сексу, а також лубриканти та багато іншого. Усі препарати і для жінок, і для чоловіків пройшли відповідний контроль якості. Також у спеціалізованій інтернет-аптеці Ви можете отримати консультацію лікаря-фахівця, який зможе допомогти у правильному виборі препарату для лікування або усунення проблем в інтимному житті. “Potencia.in.ua” – ми дбаємо про здоров’я наших клієнтів.

Також в інтернет-аптеці “Потенція” Вам запропонують найкращу ціну на таблетки, спреї та інші засоби для потенції. Спеціалізована аптека працює безпосередньо з виробниками дженериків. Доставка препаратів здійснюється по всій території України. Упаковка буде повністю конфіденційна.

Магазин

Copyright © 2022 Potencia.in.ua. All Rights Reserved.

0
  0
  Ваш кошик
  Ваш кошик порожнійВернуться в магазин
  Add to cart