Відображаються усі з 2 результатів

Active Filters: Clear Filters

Аванафіл для підвищення потенції

Статева слабкість застала в самий невідповідний і несподіваний момент, порушивши всі плани на наступну ніч? Не біда, адже сучасна медицина дозволяє поправити та зміцнити чоловіче здоров’я швидко та надійно за допомогою речовини аванафілу. Ця діюча речовина є одним із молодих та сучасних способів посилення ерекції, простими словами – це віагра нашого часу.

Речовина посилення потенції аванафіл відмінно справляється з лікуванням еректильної дисфункції як в молодих чоловіків, і в чоловіків дорослішого віку. Препаратам з аванофілом під силу навіть найважча та занедбана проблема з ерекцією. При цьому сучасні технології виробництва речовини дійшли до мінімізації побічних ефектів та іншого негативного впливу речовини на організм. Аванафіл – це безпечний спосіб підвищити рівень сексуальних можливостей та зміцнити чоловічу потенцію.

Фармакологічні властивості

Речовина для посилення ерекції аванафілу повністю не гормональний препарат, який не втручається в гормональний фон чоловіка і не впливає на його репродуктивну функцію. Аванафіл блокує ФДЕ-5, посилює кровообіг по організму, забезпечуючи статевий орган достатньою кількістю крові. Одночасно з цим, судини розширюються і легко заповнюються кров’ю. Активний приплив крові в область ерогенних зон і сам пеніс підвищує чутливість і допомагає добитися міцної ерекції на довгий час.

Аванафіл для потенції працюєш лише у разі сексуального збудження чоловіка і не спрацьовує, коли це збудження відсутнє. Це означає, що після прийому препарату ерекція не з’явиться сама собою.

Лікарська форма Аванафіл

Спочатку Аванафіл був основною складовою препарату для потенції Авана, проте, після закінчення часу, він став використовуватися при виробництві дженериків Авани. Випускаються дженерики для потенції з аванафілом у формі таблеток із різним вмістом активної речовини. В асортименті таблеток аванафілу Ви знайдете не тільки дженерики із вмістом одного активного компонента – аванафілу, а й з додаванням речовини для продовження сексу – дапоксетину.

Дженерики аванафіл з дапоксетином відмінно виконують подвійне завдання, яке полягає у посиленні та зміцненні ерекції, а також у продовженні статевого акту. Детально ознайомитися з таблетками аванафілу Ви можете за посиланням: https://www.potencia.in.ua/uk/shop/aktivnoe-veshestvo-avanafil-uk/tip-sredstva-pigulky/.

Кому варто пити аванафіл?

Дженерік аванафілу підходить для лікування різного ступеня еректильної дисфункції. Речовина чудово зміцнити потенцію, посилить ерекцію та проведе профілактику простатиту. Пігулки з аванафілом допоможуть позбутися млявої ерекції, втрати ерекції під час сексу, а також повернуть ерекцію при повному відсудженні.

Препарати для потенції з аванфілом допускають як для лікування еректильної дисфункції, так і з метою профілактики потенції.

Інструкція з прийому аванафілу

Аванафіл має кілька схем прийому. Перша полягає в курсовій терапії, де Ви приймаєте препарат щоденного протягом зазначеного лікарем терміну, переважно, один місяць. Другий варіант прийому таблеток допускається не систематичний прийом, а прийом за потребою. Тобто, Ви можете прийняти дженерик аванфіла лише у разі потреби.

Приймати аванафіл необхідно за 30 хвилин до початку статевого акту, стимулюючи появу ерекції інтимними ласками та прелюдіями. Час дії препарату сягає 12 годин.

Мінімальне дозування аванафілу – 50 мг, середнє – 100 мг, а максимально допустима доза на добу становить 200 мг. Починайте прийом з мінімального дозування, збільшуючи його з часом.

Таблетки аванафілу можна поєднувати з алкоголем.

Протипоказання та побічні ефекти

Аванафіл не слід приймати неповнолітнім особам, а також чоловікам різного віку, які мають серйозні проблеми із серцево-судинною та кровоносною системою, страждають від ниркової недостатності та захворювання печінки, мають хворобу шлунково-кишкового тракту, а також приймати аналогічні таблетки для посилення ерекції. та препарати, що містять нітрати.

Не можна приймати таблетки з аванафілом при алергії на компонент у складі препарату.

Перед прийомом аванфілу для потенції необхідно скористатися консультацією лікаря та переконатися у безпечному поєднанні даного препарату з іншими лікарськими засобами.

У разі передозування або індивідуальної непереносимості аванафілу можуть виникнути такі побічні реакції: біль голови, нудота, запаморочення, порушення зору, закладеність носа, шкірні висипання.

Купити аванафіл в Україні з доставкою

Найкращий вибір капсул аванафілу за вигідною ціною представлений в інтернет-аптеці «Потенція». Наша аптека пропонує купити аванафіл за низькою ціною в Україні з нагодою безкоштовно проконсультуватися з нашим фахівцем в режимі онлайн.

Замовити капсули аванафілу вигідно в Україні можна на сайті нашої інтернет-аптеки Potencia.in.ua з доставкою в Київ, Дніпро, Одесу, Львів, Харків, Кривий Ріг, Павлоград, Кам’янське, Полтаву, Запоріжжя, Мелітополь, Херсон, Нікополь, Бердянськ, Миколаїв, Вінницю, Черкаси, Житомир, Ужгород, Чернівці, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Івано-Франківськ, Умань, Суми, Чернігів, Бровари, Кременчук, Ірпінь, Кропивницький та інші населені пункти України.