Показано 1–12 із 19

Active Filters: Clear Filters

Дапоксетин – активна речовина для продовження статевого акту

Коли чоловік зауважує, що час статевого акту починає зменшуватися і закінчується швидким настанням у нього оргазму, це є першим сигналом порушення з боку потенції. Швидка еякуляція – ось точна назва цієї недуги, яка проявляється в неконтрольованому сім’явипорскування. Швидка еякуляція відноситься до однієї з основних форм сексуальної дисфункції та потребує своєчасного вирішення.

Для лікування передчасної еякуляції використовують препарати з урахуванням речовини дапоксетин. Даний компонент є основою провідних препаратів від неконтрольованого сім’явипорскування і відмінно справляється з лікуванням швидкого оргазму. За допомогою дапоксетину, чоловіки швидко повертаються до колишнього інтимного життя та підвищують сексуальну витривалість.

Речовина для продовження сексу дапоксетин є активним компонентом препаратів для потенції, його можуть використовувати у виробництві як таблеток, так і гелю для пролонгації статевого акту в різних дозах.

Дапоксетін в асортименті за найкращими цінами представлений в інтернет-аптеці «Potencia» .

Для чого застосовується дапоксетин?

Основне завдання дапоксетину – це позбавити представників чоловічої статі від неконтрольованого оргазму, який настає не тільки через короткий час після проникнення, а навіть найменших стимуляцій статевого члена або сильного збудження.

Дапоксетин для продовження статевого акту необхідний чоловікам для лікування швидкої еякуляції та неконтрольованого сім’явипорскування будь-якого ступеня тяжкості, оскільки якісне інтимне життя – це запорука міцних відносин з партнером, психологічна та фізична складова здоров’я.

Звичайно, в якому обсязі приймати дапоксетин для зміцнення потенції залежить від того, наскільки запущена проблема.

При початковій стадії сексуального розладу, а також з метою профілактики та зміцнення чоловічого здоров’я підходить дапоксетин 30 мг: https://www.potencia.in.ua/uk/shop/dozirovka-dapoxetin-dapoxetin-30-mg/tip-sredstva-pigulky/.

Стандартне дозування для лікування середнього ступеня швидкої еякуляції становить дапоксетин 60 мг: https://www.potencia.in.ua/uk/shop/dozirovka-dapoxetin-dapoxetin-60-mg/tip-sredstva-pigulky/.

А ось при тяжкій стадії неконтрольованого сім’явипорскування або ж у разі маси тіла чоловіка більше 100 кг, вже варто приймати дапоксетин 90 мг: https://www.potencia.in.ua/uk/shop/dozirovka-dapoxetin-dapoxetin-90-mg/tip-sredstva-pigulky/.

Причини швидкого сім’явипорскування

  • надчутлива головка статевого члена;
  • гормональний розлад;
  • психоемоційна напруга;
  • тривала відсутність статевого акту;
  • запальні процеси в сечостатевій системі;
  • фізична травма пеніса або в області паху;
  • не правильне харчування та шкідливі звички;
  • малорухливий спосіб життя.

Скільки часу діє?

Серед препаратів для потенції існує велика кількість дженериків дапоксетину, кожен із яких у ролі допоміжних речовин використовує різний набір компонентів та його співвідношення. Від цього залежить тривалість роботи препарату.

Тривалість дії дапоксетину, у будь-якому випадку, не менш як 6 годин.

Зазвичай, дапоксетин працює протягом 12 годин і доходить до 36 годин.

Як правильно пити дапоксетин?

Дапоксетин необхідно пити щонайменше за 30 хвилин до початку статевого акту. Максимальний результат прийому Ви помітите через 60 хвилин. Залежно від форми випуску препарату з дапокестином та вказаних рекомендацій в інструкції препарат може запиватись водою або прийматися без води.

Прийом дапоксетину не залежить від їди і може прийматися в будь-який час доби.

Багато дженериків дапоксетину можна поєднувати з алкоголем.

Як часто можна приймати?

Таблетки дапоксетину можна приймати як щодня, так і за потреби. Якщо у Вас немає потреби в систематичному прийомі препарату, то пийте його, коли в цьому є потреба.

Якщо Ви потребуєте постійної допомоги пролонгатора, то можна приймати дапоксетин на постійній основі. Це з тим, що речовина продовження сексу дапокестин бракує звикання.

Чи можна купити дапоксетин в аптеці?

Дапокестин для продовження сексу доступний для покупки всіх бажаючих, оскільки не вимагає лікарського рецепту. Купити дапоксетин в Україні є чудова можливість в інтернет-аптеці «Потенція». У нашій аптеці широкий вибір дженериків за вигідними цінами.

На сайті аптеки Potencia.in.ua можна купити таблетки дапоксетину вигідно з доставкою в Київ, Одесу, Дніпро, Харків, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Кривий Ріг, Полтаву, Херсон, Кам’янське, Нікополь, Павлоград, Бердянськ, Мелітополь, Кременчук, Суми , Чернігів, Ірпінь, Умань, Бровари, Білу Церкву, Чернівці, Житомир, Черкаси, Вінницю, Рівне, Ужгород, Хмельницький, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк та інші населені пункти України.