Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Дулоксетин: опис препарату

Серед препаратів для продовження сексу популярністю користуються таблетки на основі дулоксетину. Спочатку дана речовина виступала виключно в ролі антидепресанту, але пізніше було доведено позитивний вплив дулоксетину на чоловічу потенцію. Дженерики дулоксетину змогли значно збільшити час статевого акту та позбавити чоловіків швидкого сім’явипорскування.

Як ми знаємо, проблема неконтрольованої еякуляції посідає чільне місце серед порушення потенції, а також негативно впливає на психологічне здоров’я чоловіка та на його взаємини з жінкою. Швидкий секс не дає можливості нормально збудитися представницям прекрасної статі, а також повноцінно насолодитися один одним і продатись сексуальним експериментам. За допомогою дулоксетину чоловік зможе розслабитися, не перейматися майбутньою невдачею, повністю розвантажити свою голову від негативних думок і зняти напругу. З препаратом для продовження сексу на основі дулоксетину статевий акт буде з кожним разом ставати все довшим та комфортнішим.

Кошти для потенції з дулоксетином: переваги

Головна перевага дулоксетину – це повна безпека для здоров’я, адже ця речовина не містить гормональних складових, які призведуть до гормонального дисбалансу та порушення роботи репродуктивної функції.

Звичайно ж, перевага дулоксетину – це активний вплив на потенцію та результативність після першої таблетки.

Відмінний разовий та накопичувальний ефект. Вже після першої таблетки Ви помітите, як збільшився час статевого акту, а при систематичному прийомі препарату багатьом чоловікам вдається повністю позбавитися швидкої неконтрольованої еякуляції.

Відсутність звикання, що дозволяє приймати дулоксетин протягом тривалого часу без перерви.

Швидкий результат після прийому, який настає протягом 60 хвилин.

Чудовий тривалий результат, який не менше 5-6 годин.

Зручний спосіб прийому та відсутність необхідності дотримуватися графіка харчування.

Безпечне поєднання з багатьма лікарськими препаратами, а також таблетками для посилення ерекції та зміцнення потенції.

Фармакологічні властивості дулоксетину

Дулоксетин дозволяє збільшити тривалість сексу та відтягнути настання еякуляції через його інгібування зворотного захоплення серотоніну та норадреналіну. Дані нейромедіатори регулюють настрій, рівень страху та переживань, допомагають позбутися відчуття тривоги та заспокоїти нервову систему. Тим самим, таблетки з дулоксетином не дають чоловікові швидко порушитись і прийти до фіналу, відтягуючи сім’явипорскування. В результаті, Ви не помітите зниження відчуттів у сексі, але приємно здивуєтеся від сексуальної витривалості та відчуттів під час оргазму, який буде в рази більш насиченим, ніж раніше.

З дженериком дулоксетину Ви можете повністю змінити інтимне життя і вивести його на новий рівень. Пропонуємо Вам купити дулоксетин вигідно в інтернет-аптеці «Потенція» для продовження сексу та отримання нових граней насолоди.

Лікарська форма

Дженерік дулоксетину виробляється у формі таблеток. Широкою популярністю користуються таблетки дулоксетину у поєднання з різними речовинами для посилення та зміцнення ерекції. Це дозволяє отримати подвійний результат від прийому однієї таблетки – міцну і надійну ерекцію, а також довгий і приголомшливий статевий акт.

Інструкція: як приймати?

Звичайне дозування речовини, що допомагає впоратися зі швидкою еякуляцією, становить 60 мг. Максимально допустима добова норма дулоксетину – не більше 120 мг.

Передозування препарату не забезпечить більшого результату, але загрожує серйозними негативними наслідками для організму.

Приймати флуоксетин слід за 60 хвилин до початку статевого акту, результат після прийому можна помітити вже через 20-30 хвилин.

Тривалість дії дулоксетину близько 6 годин.

Більшість препаратів із дулоксетином заборонено приймати разом із алкоголем.

Не варто приймати дженерик дулоксетину при серйозних проблемах зі здоров’ям (серцево-судинні захворювання), а також при порушенні роботи нирок та печінки, що тільки посилить проблему. Не приймати дулоксетин при непереносимості цієї речовини, а також у віці до 18 років.

Дулоксетин для лікування імпотенції: купити в аптеці України

Купити дулоксетин для потенції вигідно в Україні є можливість в інтернет-аптеці «Potencia». Тут Ви знайдете широкий вибір найкращих пігулок з дулоксетином за низькою ціною, а також зможете отримати безкоштовну консультацію наших фахівців.

Поспішайте замовити флуоксетин для продовження сексу в Україні з доставкою в Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кам’янське, Львів, Вінницю, Житомир, Чернівці, Черкаси, Суми, Чернігів, Білу Церкву, Бровари, Умань, Ірпінь, Бучу, Мелітополь, Херсон, Полтаву, Павлоград, Миколаїв, Бердянськ, Рівне, Ужгород, Кременчук, Кам’янець-Подільський, Кропивницький, Луцьк, Івано-Франківськ, Хмельницький та інші міста України.