Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Флуоксетин – що це?

Сам по собі флуоксетин є антидепресантом, який активно застосовується для лікування психологічних розладів, використовується для підняття настрою, позбавлення від почуття тривожності, страху, а також здатний впоратися з дратівливістю, нервозністю та переживаннями. Флуоксетин не є важким антидепресантом і не вимагає рецепту лікаря. Ще одним важливим застосуванням флуоксетину є використання його як пролонгатор статевого акту. Дійсно, таблетки з флуоксетином активно знижують настання фіналу, пригнічують зворотне захоплення серотоніну і призводять до більш тривалого сексу.

Флуоксетин є важливою складовою препаратів для продовження статевого акту і поширений серед чоловіків будь-якого віку, які страждають на неконтрольовану еякуляцію. Давайте розглянемо, як працює дана речовина.

Фармакологічні властивості

Речовина флуоксетину для продовження сексу є інгібітором зворотного захоплення гормону щастя — серотоніну. Таблетки флуоксетину допомагають чоловікові розслабитися, позбутися переживань напередодні та під час інтимної близькості, а також зменшує збудження організму. Важливо, що чоловік не втратить приємних відчуттів від статевого акту і зможе прийти без проблем до фіналу, але пізніше, ніж зазвичай. Саме з цією метою і приймають пролонгатор чоловіки, які хочуть продовжити сексуальну насолоду та відтягнути настання оргазму.

Флуоксетин не тільки чудово продовжить секс, а дасть можливість повноцінно занурити у світ сексуальної насолоди, подарує можливість поекспериментувати та спробувати нові пози, а наприкінці на Вас чекатиме приголомшливий оргазм, який Вам не вдасться випробувати при швидкій еякуляції. Повірте, ще жоден чоловік не розчаровувався у дженериці флуоксетину для продовження статевого акту.

Лікарська форма

Речовина флуоксетин є основним компонентом препаратів для продовження сексу. Випускається флуоксетин у таблетках із додаванням допоміжних інгредієнтів. Найчастіше флуоксетин та інші пропагатори поєднують з активними речовинами для посилення ерекції, що в сумі дає просто неперевершений результат посилення потенції та покращення якості інтимного життя.

Інструкція

Приймати таблетки флуоксетину слід незадовго до початку статевого акту дозування не більше 80 мг на добу. Стандартне дозування флуоксетину в препараті становить 60 мг, що дає відмінний заряд чоловічому організму та дозволяє збільшити час сексу у декілька разів.

Знайомство з препаратом для продовження сексу з флуоксетином необхідно з мінімального дозування для нормальної адаптації організму. Результат від прийому дженерика флуоксетину зберігається до 6 годин.

Не можна приймати флуоксетин неповнолітнім чоловікам, представницям жіночої статі, а також чоловікам із порушенням серцево-судинної системи, кровоносної системи, із захворюваннями нирок, печінки, шлунково-кишкового тракту та іншими серйозними проблемами зі здоров’ям.

Перед прийомом препарату обов’язково ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем.

Як флуоксетин допомагає при еректильній дисфункції

Флуоксетин допомагає чоловічому організму розслабитися, забути про проблеми та зняти напругу. Це забезпечує повне занурення в інтимний процес та зосередженість на партнері. Так як неконтрольоване сім’явипорскування відбувається з ряду психологічних причин, а також через підвищену чутливість головки статевого члена, флуоксетин допомагає позбутися перерахованих факторів і створити сприятливі умови для інтиму. Крім цього, нормальний статевий акт допоможе зміцнити особисте життя та стосунки з другою половинкою.

Купити флуоксетин для потенції в аптеці України

Якщо Ви знаходитесь в пошуку надійного пролонгатора, рекомендуємо ознайомитись з асортиментом флуоксетину в інтернет-аптеці «Потенція». У нашій аптеці Ви можете купити флуоксетин для продовження сексу за низькою ціною у будь-який зручний час. Замовити таблетки з флуоксетином вигідно може будь-який бажаючий на сайті інтернет-аптеки Potencia.in.ua з доставкою до Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Харкова, Черкас, Сум, Чернігів, Вінниці, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Запоріжжя, Білу Церкву , Умань, Ірпінь, Бучу, Бровари, Бердянськ, Мелітополь, Херсон, Полтаву, Павлоград, Миколаїв, Рівне, Луцьк, Кременчук, Кам’янець-Подільський, Кропивницький, Івано-Франківськ, Хмельницький, Ужгород та інші міста України.