Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Лідокаїн – що це?

Напевно, кожен хоч раз чув про лідокаїн, як про анестетику, який широко застосовується для знеболювання конкретних зон. Це досить простий спосіб знеболювання у стоматології, хірургії, дерматології, отоларингології. Лідокаїн використовують для місцевого оніміння конкретної області, яка зазнаватиме лікарської маніпуляції. Це може бути лікування або видалення зуба, накладання швів, проведення досліджень, які потребують знеболювання. Лідокаїн не відрізняється сильною тривалою дією і є найпростішим видом місцевої анестезії. Результат від нього настає дуже швидко і проходить за кілька годин після процедури.

Лідокаїн може вводитися в конкретну зону за допомогою шприца або наносити поверх у вигляді мазі та спрею. Важливо відзначити, що внутрішнє введення лідокаїну дозволяє знеболити область зсередини, повністю прибравши її чутливість, в той час, як зовнішнє застосування лідокаїну лише зменшить больові відчуття, але не ліквідує больові відчуття повністю. Залежно від того, який результат Ви переслідуєте та вибирається форма анестетика з лідокаїном.

Фармакологічні властивості

Лідокаїн блокує чутливість нервових закінчень і не дає проводитися імпульсам з нервових волокон тієї області, в яку був введений. Лідокаїн – це анестетик місцевої дії, дозволяє позбавити болю лише ту область, яку необхідно, при цьому залишаючи нормальну чутливість в інших частинах тіла. Від дозування лідокаїну залежить ступінь оніміння та час дії анестетика. Крім того, що під дією лідокаїну блокується болючі відчуття, оніміла зона перестає реагувати на інші зовнішні подразники.

За допомогою знеболюючого з лідокаїном вдається не тільки провести маніпуляцію з потрібною частиною тіла, а й вдається зняти післяопераційний біль, позбавити людини від болю з інших причин, застосовується при лікуванні серцевої аритмії, як інгаляції при кашльовому рефлексі, а також широко використовується в інтимному план.

Як лідокаїн допомагає при еректильній дисфункції та ранній еякуляції?

Дійсно, крім хорошого знеболювання, лідокаїн активно використовується у препаратах для продовження статевого акту. Звичайно ж, при лікуванні швидкої еякуляції концентрація лідокаїну в препараті становить лише невелику частину, якої цілком достатньо для виконання поставлених завдань.

Так як лідокаїн знижує чутливість, його додають до складу зовнішніх пролонгаторів, які наносяться на статевий член. Препарат із лідокаїном для продовження сексу зменшує тактильні відчуття пеніса, що не дає чоловікові швидко дійти до фіналу. Так як дозування лідокаїну не велике, пролонгатор лише трохи зменшує відчуття, а не повністю позбавляє пеніс чутливості. За допомогою лідокаїну для потенції чоловікам вдається значно збільшити тривалість статевого акту та забути про неконтрольовану еякуляцію.

Лікарська форма лідокаїну для потенції

Серед пролонгаторів на основі лідокаїну Ви можете зустріти препарати у вигляді спрею чи гелю. Обидва варіанти потрібно наносити безпосередньо на статевий орган за 15 хвилин до початку статевого акту. Дана форма випуску препаратів з лідокаїном для потенції дуже проста і безпечна для організму, так як не потрапляє всередину. Відмінно підходить для чоловіків з чутливим шлунком або іншими протипоказаннями до прийому таблеток для продовження сексу. Також спрей з лідокаїном для потенції можна приймати з алкоголем. Максимальний ефективний спрей з лідокаїном можна купити в інтернет-аптеці «Potencia»: https://www.potencia.in.ua/uk/zasoby-prodovzhennya-seksu/sprej-dlya-prodovzhennya-seksu/shpilka-5000/.

Інструкція

Спрей з лідокаїном для продовження статевого акту слід нанести прямісінько на розкриту головку статевого органу не менше ніж за 15 хвилин до запланованої інтимної близькості. Важливо розуміти, що прямий контакт жіночого організму з лідокаїном зменшить вагінальну чутливість жінки. У такому разі слід використовувати презерватив.

Зовнішній спрей або гель з лідокаїном для продовження сексу можна використовувати кілька разів на добу.

Покази та протипоказання

Лідокаїн для потенції застосовується у разі швидкої еякуляції у чоловіків та неможливості контролювати сім’явипорскування.

Заборонено використовувати препарати з лідокаїном для продовження сексу неповнолітнім чоловікам, а також при алергії на лідокаїн, наявність на пенісі відкритих ран, порізів та інших пошкоджень. При травмі статевого органу рекомендовано утриматися від статевих контактів до повного загоєння.

Купити лідокаїн для потенції в аптеці України

Найкращий вибір препаратів з лідокаїном для продовження сексу представлений в інтернет-аптеці «Потенція». Тут можна придбати лідокаїн для потенції вигідно з нагодою проконсультуватися з нашими фахівцями абсолютно безкоштовно. Ми завжди готові докладно розповісти про кожен препарат для потенції та допомогти Вам з вибором, виходячи з Ваших скарг та побажань.

Замовити лідокаїн для продовження статевого акту за вигідною ціною можна в два кліки на сайті нашої аптеки Potencia.in.ua. Доставка товару здійснюється в Київ, Дніпро, Одесу, Львів, Кам’янське, Павлоград, Запоріжжя, Кривий Ріг, Полтаву, Кременчук, Миколаїв, Херсон, Нікополь, Суми, Чернігів, Ірпінь, Білу Церкву, Бровари, Умань, Бучу, Кропивницький, Івано- Франківськ, Хмельницький, Нікополь, Житомир, Кам’янець-Подільський, Вінницю, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Луцьк, Рівне та інші міста України.