Показано 1–12 із 14

Active Filters: Clear Filters

Варденафіл опис

Варденафіл є речовиною, яка активно застосовується для лікування еректильної дисфункції у чоловіків. Звичайно ж, варденафіл у чистому вигляді не приймається, але він виступає основною складовою препаратів для посилення потенції. Тенденція порушення потенції серед представників чоловічої статі з кожним роком лише зростає, від статевого безсилля страждають чоловіки будь-якого віку і це змушує шукати шляхи вирішення цієї проблеми. Крім того, що необхідно вести здоровий спосіб життя без шкідливих звичок, збалансовано харчуватися та підтримувати фізичне здоров’я, надійним зміцненням потенції є спеціальні препарати.

Одними з провідних препаратів для лікування еректильної дисфункції є таблетки на основах варденафілу.
Спочатку варденафіл був головним компонентом Левітри, яка стала одним із успішних препаратів для зміцнення потенції. Левітра є досить молодими ліками для потенції, проте довело незабаром високу ефективність і здобула довіру серед чоловіків. Слідом за левітрою, на фармацевтичному ринку стали з’являтися різні дженерики з варденафілом, які відзначилися доступною ціною та відмінним результатом.

Фармакологічні властивості варденафілу

Сам по собі варденафіл – це інгібітор фосфодіестерази 5 типу (ФДЕ-5), які допомагає чоловікові досягти стану ерекції статевого органу. Варденафіл не відіграє роль збудника і не торкається гормонального тла чоловіка, а виступає в ролі помічника.

Варденафіл, потрапляючи до організму чоловіка, блокує всі процеси, які заважають нормальному збудженню. Водночас, варденафіл для потенції, розслаблює стінки судин у статевому члені та заповнює його кров’ю. Завдяки посиленому кровообігу кров надходить у всі необхідні зони, підвищуючи чутливість ерогенних зон і зміцнюючи ерекцію. Коли статевий акт завершено, ерекція зникає і може з’явитися знову лише за умови сексуального бажання.

Лікарська форма

Дженерики з варденафілом випускаються у формі таблеток або гелю. Гель із варденафілом відмінно підійде пацієнтам, які мають чутливий шлунок. Детально ознайомитися з варденафілом гель можна тут: https://www.potencia.in.ua/shop/aktivnoe-veshestvo-vardenafil/tip-sredstva-gel/”>https://www. potencia.in.ua/shop/aktivnoe-veshestvo-vardenafil/tip-sredstva-gel. Вміст варденафілу у препаратах для потенції коливається залежно від ступеня еректильної дисфункції. Серед асортименту дженериків варденафілу Ви зустрінете такі дозування речовини, як 10 мг, 20 мг, 40 мг і 60 мг. Максимально допустиме дозування варденафілу на добу становить 60 мг.

В інтернет-аптеці «Потенція» Ви знайдете найкращі таблетки з варденафілом за вигідною ціною, які представлені за посиланням: https://www.potencia.in.ua/uk/shop/aktivnoe-veshestvo-vardenafil-uk/tip-sredstva-pigulky/. Серед популярних дженериків, які завжди є у нашій аптеці такі препарати з варденафілом: Vitara 20 mg Oral jelly, Zhewitra 20 mg, Valif 20 mg, Левітра Vilitra 10 mg, 20 mg, 40 mg, 60 mg, Vitara 20 mg, 40 mg , Vitara V 60 mg, Super Vilitra та інші.
Варденафіл відмінно поєднується з речовинами для продовження статевого акту, що дозволяє об’єднати дані компоненти в одній таблетці та отримати подвійний удар по потенції.

Показання для прийому варденафілу

 • зменшення або втрата чутливості статевого органу та ерогенних зон;
 • зниження приємних відчуттів під час статевого акту;
 • неможливість самостійно отримати ерекцію;
 • труднощі з досягненням ерекції та її утриманням;
 • втрата ерекції в пік сексуальної близькості;
 • проблеми з оргазмами або неможливість еякулювати;
 • необхідність зміцнити ерекцію, провести профілактику чоловічого здоров’я та бажання випробувати оновлені відчуття під час статевого акту.

Інструкція: як приймати варденафіл

Варденафіл призначається переважно фахівцем, чоловікам, які мають проблеми з ерекцією і не мають протипоказань до прийому даного препарату.

Дозування дженерика з варденафілом залежить насамперед від ступеня еректильної дисфункції. Чим вона сильніша, тим більше дозування Вам необхідно випити для вирішення проблеми.

Важливо відзначити, що перші знайомства з препаратами потрібно починати виключно з мінімального дозування, поступово його збільшуючи до необхідного. Не в жодному разі не можна перевищувати добову норму таблеток з варденафілом, що дорівнює 60 мг.

Приймати варденафіл необхідно за 1 годину до статевого акту, однак результат деяких дженериків може наступити вже через 15-20 хвилин. Зберігає активну дію варденафіл протягом 10-12 годин. Усі дженерики для потенції з варденафілом допускають алкогольних напоїв.

Протипоказання

 • алергія на варденафіл або інші компоненти у складі препарату;
 • індивідуальна непереносимість дженерика;
 • серйозні захворювання серцево-судинної системи;
 • порушення згортання крові;
 • хвороба печінки;
 • ниркова недостатність;
 • епілепсія;
 • сильна деформація статевого члена;
 • неповнолітній вік;
 • прийом типових препаратів для посилення ерекції, а також поєднання з нітратовмісними препаратами.

Купити варденафіл в Україні в аптеці Potencia.in.ua 

Купити варденафіл вигідно в Україні є чудова можливість в інтернет-аптеці «Potencia». У нашій аптеці винятково сертифіковані дженерики варденафіла від провідних виробників за низькою ціною.

Поспішайте купити варденафіл таблетки за вигідною ціною та замовити варденафіл гель недорого в інтернет-аптеці «Потенція» з доставкою у Київ, Дніпро, Одесу, Львів, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Бердянськ, Полтаву, Кам’янське, Павлоград, Нікополь , Мелітополь, Умань, Білу Церкву, Ірпінь, Житомир, Бровари, Чернігів, Суми, Вінницю, Черкаси, Ужгород, Чернівці, Рівне, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк та інші населені пункти України.