Відображаються усі з 8 результатів

Active Filters: Clear Filters

Жіноче лібідо: що це і причини зниження

Жінки часто стикаються з періодом, коли у них з’являється гостре бажання та потреба у сексі та періодом, коли це бажання зникає. У жіночому організмі, що нормально функціонує, за ці процеси відповідають гормони, які перебудовуються в процесі жіночого циклу і залежать від критичних днів. Тому така зміна сексуального бажання є цілком нормальною. Може відбуватися спад сексуального потягу напередодні критичних днів, але після їх завершення все нормалізується само собою, і жінка відчуватиме сексуальний потяг. Тобто бажання та потреба у сексі – це і є лібідо. Варто зазначити, що лібідо – це не лише бажання фізичної близькості, а ще й думки, фантазії, які можуть виникати у будь-який час, чи незалежно знаходиться статевий партнер поруч. Кожна жінка має свій рівень лібідо. Деякі мають підвищене лібідо і здатні до збудження від найменшої думки, а в інших лібідо нижче і щоб бути готовим до статевого акту, таким дівчатам потрібні попередні ласки та підготовка.

У сучасному світі зниження жіночого лібідо зустрічаються дедалі частіше. Цьому служать як психологічні чинники впливу навколишнього світу, так і фізичні.

Фізичні фактори зниження жіночого лібідо включають: 

 • захворювання жіночих інтимних органів;
 • порушення гормонального фону;
 • нестача вітамінів та мінералів (наприклад, нестача магнію);
 • післяпологовий період;
 • менопауза;
 • систематичне вживання алкоголю та куріння;
 • малоактивний спосіб життя;
 • погане харчування, жорсткі дієти;
 • інші захворювання.

Поширені психологічні фактори зниженого лібідо:

 • невдалий досвід у минулому;
 • період стресу;
 • боязнь больових відчуттів у процесі статевого акту;
 • соромлення перед партнером, скутість і невпевненість;
 • конфлікти в сім’ї та на роботі.

Як підвищити бажання сексу у дівчат?

Жіноче лібідо не варто залишати поза увагою, адже в процесі вдалого комфортного сексу і після його завершення жінка отримує психо-емоційну розрядку, знімає напругу в тілі та отримує задоволення. Це дозволяє їй бути більш спокійною, щасливою, а також отримати користь для організму. Звичайно, позитивний ефект від статевого акту можливий тільки, якщо він буде комфортним і бажаним. А це можна досягти лише завдяки високому жіночому лібідо. 

Якщо Ви зіткнулися з проблемою лібідо та Ваше бажання в сексі дуже низьке, рекомендуємо купити спеціальні препарати для підвищення жіночого лібідо. 

Препарати для підвищення жіночого лібідо

Асортимент препаратів підвищення жіночого бажання і потягу досить широкий. Дані препарати включають різні таблетки, порошки і капсули, які зручні в застосування і дуже швидкі в досягненні бажаного результату. Найпопулярніші категорії препаратів для лібідо:

 • Silver Fox – це жіночий порошок збудник, який починає працювати вже через 5 хвилин після прийому. Препарат посилює вагінальні виділення, для комфортного статевого акту і у жінки прокидається сильний статевий потяг і бажання сексу, при цьому пропадає скутість і сором’язливість.
 • Жіноча віагра – це сучасна віагра, яка створювалася спеціально для жінок, орієнтуючись на їх організм та його особливості. 
 • Жіночий сіаліс FEMALEFIL – це препарат у вигляді таблеток, спрямований на вирішення проблеми з жіночим лібідо. Він не є гормональним препаратом, але пробуджує величезне бажання у сексі у жінок. Сам статевий акт стає дуже комфортним та приємним для жінки без шкоди для здоров’я.
 • Флібан – чисто жіночий не гормональний препарат, який вирішує проблеми з лібідо у жінок. За допомогою нього у жінки повертається бажання та потреба у сексі. Виготовляється препарат на основі речовини Флібансерин, який ще й нормалізує гормональний фон.
 • Шпанська мушка – це збуджуючий препарат для жінок у вигляді крапель. Підходить як для профілактики, так і для лікування проблем із лібідо. Є сильним збудником. Дія настає через 5-10 хвилин.

Жіноча віагра – що це?

Жіноча віагра – препарат, розроблений спеціально для жінок, щоб повернути їм бажання в сексі, статевий потяг і зробити статевий акт максимально комфортним. Віагра славиться не гормональним складом. Виготовляють її на основі речовини силденафілу, який посилює приплив крові до статевих органів жінки, підвищує чутливість статевих губ, клітора та грудей. Так само, віагра розслаблює жінку, позбавляючи зайвих думок у голові, що дозволяє повністю сконцентруватися на статевому акті та отримати сексуальне задоволення та насолоду.

Де купити таблетки, капсули лібідо для дівчини в Україні?

Якщо Ви бажаєте урізноманітнити своє сексуальне життя, ще більше насолодитися сексом з партнером або загалом повернути статевий потяг та бажання, рекомендуємо купити таблетки для жіночого лібідо. Купити препарати для жіночого лібідо Ви зможете у нашій інтернет-аптеці Potencia.in.ua. У нас незаймані вигідні ціни, що дозволить купити таблетки для підвищення лібідо недорого в Україні. Доставка препаратів можлива в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінницю, Кропивницький, Миколаїв, Херсон, Суми, Чернігів, а також інші міста України.