Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Шпанська мушка для дівчат: особливості

Криз у відносини – дуже поширене явище, причиною якого є різні захоплення та інтереси партнерів, розбіжності думок і поглядів на життя. Але чи ви знали, що величезний відсоток проблем у відносинах займає інтимна сфера? У відносинах не тільки продає пристрасть, а й повністю відсутній статевий потяг. У такі момент починають виникати питання до партнера, багато хто думає, що у партнера зник інтерес саме до Вас або у нього з’явився хтось на стороні. Такі думки і призводять до конфліктів, напруженої обстановки та руйнувань багатьох сімей.  

У більшості випадків причина виникнення такої проблеми криється зовсім не в зрадах, а в зниженому лібідо. Жінки часто в певний період життя стикаються зі зниженим рівнем сексуального потягу, а в деяких воно пропадає зовсім. Причина цього явища криється в гормональних проблемах, у захворюваннях жіночих органів, у проблемі з нервовою системою, психологічними розладами та травмами. Щоб виключити серйозні захворювання, рекомендовано пройти обстеження у лікаря. У разі коли причина зниженого лібідо у жінки криється більше в психології, на допомогу приходить препарат Шпанська мушка.

Шпанська мушка – це збудник для жінки, зроблений на натуральній основі. Шпанська мушка здатна впоратися зі статевим безсиллям у дівчат та жінок різного віку. 

Склад препарату

На відміну від інших збудників, шпанська мушка виробляється за допомогою природної речовини — кантаридину, яка видобувається із шпанської мушки — це вид жорстко крилої комахи (жука) . Його застосування як афродизіак відомо ще зXVI століття, у вигляді порошку, пластиру, настоянок. 

В даний час, шпанська мушка являє собою краплі з діючою речовиною кантаридином і додаванням олії розмарину. Препарат відмінно підходить для жінок, які страждають на проблеми з збудженням і не бажають приймати синтетичні препарати. Натуральний склад іспанської мушки робить її максимально безпечним для жіночого здоров’я.

Який ефект у збудника “Шпанська мушка”?

Шпанська мушка має відмінний збуджуючий ефект, впливаючи на жіночі статеві органи та нервову систему. Після прийому крапель найближчим часом станеться приплив крові в ділянку геніталій та грудей, їхня чутливість значно збільшиться, з’явиться почуття збудження та спрага близькості. Повз ці відчуття, у Вас збільшиться кількість вагінальних виділень (мастила) для здійснення комфортного статевого акту з приємним ковзанням і без натирання. 

Шпанська мушка крім приємних відчуттів подарує ще й гарне розслаблення, що дозволить Вам не думати про сторонні речі, а повністю сконцентрує увагу на отримання сексуальної насолоди. 

Ефект від мушки настає вже через 15-20 хвилин після прийому і тримається до 6 годин.

Максимальна добова доза – 1 пакетик краплею. 

Показання та протипоказання крапель

Показана іспанська мушка для жінок:

  • страждальним зниженим лібідо або його відсутністю;
  • не одержуючи задоволення від статевого акту;
  • тим, хто не може розслабитись у момент близькості;
  • у випадку, коли знижений рівень мастила, що виділяється
  • тим, хто бажає отримати ще більше задоволення та яскравої краси від близькості.

Протипоказання іспанської мушки:

  • непереносимість інгредієнта у складі може викликати сильну алергічну реакцію;
  • серйозні захворювання серця, судин та нервової системи;
  • серйозні психологічні розлади;
  • вагітність, період лактації;
  • особам, які не досягли повноліття.

Де купити шпанську мушку?

Подаруйте Вашому сексуальному життю нові емоції, вдихніть у неї яскравих фарб за допомогою мушки. Купити мушку шпанську недорого Ви зможете в інтернет-аптеці Potencia.in.ua. Збудливий препарат допоможе Вам насолодитися приємним статевим актом і налагодить Ваші взаємини з партнером. В нашій аптеці є широкий вибір збуджувальних препаратів, де Ви зможете з ними ознайомитись та замовити афродизіаки в Україні за вигідною ціною. Доставка препаратів можлива до будь-якого міста України.