Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Афродизіак Срібна лисиця Silver Fox

Афродизіак – це слово, яке чули багато хто з Вас, але помилкою більшості людей є непорозуміння, що насправді ховається в цьому поняття. На думку більшості, афродизіак — це чи не наркотична речовина, яка змушується, найчастіше жіноча стать, стати розбещеною і сексуально доступною. Насправді афродизіак міститься у різній їжі (шоколад, авокадо, яблука, банан, імбир тощо) та у запахах (різні прянощі, запах кави, нотки цитрусів). Концентрація афродизіаку в цих речах невелика і вживання різних продуктів не дасть потужного ефекту, якщо у Вас є проблема зі збудливістю. Продукти та запахи лише збільшать Вашу природну збудливість та подарують більше яскравих фарб в інтимному житті.

Для тих жінок, які зіткнулися з проблемою низької збудливості, її повною відсутністю, з малою кількістю мастила, що виділяється, або неробленням займатися сексом, був розроблений спеціальний препарат-афродизіак Срібна лисиця . Це потужний збудник для жіночої статі, який поверне у Ваше життя сексуальний потяг та бажання, підвищить рівень лібідо.

Особливості препарату Сільвер Фокс

Афродизіак Срібна лисиця — це справжня знахідка для жінок, які зіткнулися з проблемою сексуального збудження та потягу до статевої близькості у різному віці та з різних причин. Звичайно, відсутність сексу не нашкодить здоров’ю, але це відмінний спосіб розслабитися, перезавантажити тіло і мозок, отримати задоволення від викиду ендорфіни, окситоцин та дофамінгормонів радості. Окрім цього, ті, хто відсудив близькості, може нашкодити взаєминам з партнером і створити напружену обстановку з чоловіком.

Сільвер Фокс допоможе впоратися з цією проблемою за лічені хвилини. Препарат випускається у формі порошку, не має неприємного смаку чи запаху та здатний розчинитись у будь-якому напої. Дія препарату починається через 10 хвилин. В організмі жінки запускаються процеси, які збільшують серцебиття, посилюють кровообіг і забезпечують приплив крові до статевих органів, збільшуючи їхню чутливість і спонукаючи бажання до близькості. Свідомість жінки, при цьому, не порушується.

Афродизіак Silver Fox посилює вагінальну секрецію, забезпечуючи жінку великою кількістю мастила для комфортного статевого акту, робить груди більш чутливими і набряклими. Срібна лисиця спонукає непереборне бажання злитися з чоловіком і зайнятися пристрасним сексом. Хіба це не здатне внести яскраві емоції у сексуальне життя партнерів, які зазнавали труднощів у сексі? Афродизіак — це не тільки ліки від сексуального небажання та відсутності збудливості, це справжня знахідка для багатьох пар, які страждають від прихованих конфліктів у сім’ї саме через труднощі в ліжку.

Протипоказання до збудника

Головним протипоказанням до застосування Срібної лисиці є непереносимість будь-якого компонента препарату. Це може спричинити алергічну реакцію та інші небажані наслідки.

Не варто вживати препарат, якщо у Вас є захворювання серця, судин, аутоімунні захворювання, підвищений артеріальний тиск, психічні розлади.

Срібна лисиця протипоказана вагітним жінкам, що годують.

Приймати по 1 пакетику на добу, розведеному у воді за 10-15 хвилин до інтимної близькості.

Де купити порошок Silver Fox в Україні?

Якщо Ви хочете підвищити своє лібідо та отримати комфортний приємний секс, пропонуємо купити афродизіак срібна лисиця в інтернет-аптеці Potencia.in.ua. В аптеці представлений широкий вибір афродизіаків для жінок за приємними цінами. Ознайомитись з товарів та купити Срібну лисицю в Україні можна у будь-який час на сайті нашої інтернет-аптеки. Доставка можлива у Київ, Одесу, Львів, Харків, Дніпро, Кам’янське, Бровари, Кривий Ріг, Кременчук, Ірпінь, Миколаїв, Херсон та у всі інші міста України.