Відображаються усі з 4 результатів

Active Filters: Clear Filters

Жіноча віагра – що це?

Віагра є одним з найпотужніших і найпопулярніших засобів для покращення чоловічої потенції. Але чи ви знали, що існує і жіночий варіант віагри? Насправді, серед жіночої статі проблема з лібідо виникає так само часто, як і серед чоловіків. Цьому виною є велика завантаженість на роботі, побутові проблеми, розбіжності в сім’ї та спроби все встигнути. Нервова напруга, зневажливе ставлення до здоров’я, приховані проблеми та захворювання відбиваються на сексуальному здоров’ї. У зв’язку з цим спостерігається знижене лібідо, повне чи часткове небажання інтимної близькості. Щоб вилікувати і вирішити цю проблему, була розроблена та зроблена жіноча віагра. 

Кому підійде?

Жіноча віагра стане надійним порятунком для тих, хто втратив інтерес до сексу, перестав відчувати сексуальний потяг та бажання. Так само, віагра для жінок забезпечить їх хорошим виділенням мастила у піхву, подарує комфортне ковзання під час статевого акту, підвищить чутливість у районі геніталій та грудей.

Якщо Ви перестали отримувати задоволення від сексу, відчуваєте дискомфорт, який не є наслідком захворювань жіночих органів та запальних процесів у них, то Вам необхідно купити жіночу віагру у нашій інтернет-аптеці Potencia.in.ua.

Чому дівчатам рекомендують приймати спеціальну віагру?

Діючою речовиною віагри є силденафіл, який і запускає процес припливу крові до інтимних зон. Силденафіл лежить в основі як чоловічої, так і жіночої віагри. Жіноча віагра відрізняється від чоловічої допоміжними речовинами, що використовуються у виробництві. Це дозволяє зробити віагру максимально орієнтованою на жіночий організм та подарувати незабутні відчуття в момент сексуальної близькості.

Дженерик віагри для дівчат: особливості

Сучасний асортимент препаратів віагри розширюється з кожним роком, створюється велика кількість аналогів — дженериків віагри (Cenforce FM, Lovegra). Це дає можливість здійснити вибір на користь того чи іншого препарату. Джеренік віагри має аналогічний склад і так само впливає на організм як і сама віагра, відмінність лише у виробники препарату і його вартість. Дженерик віагри зазвичай відрізняється більш низькою і доступною ціною. 

Принцип дії

Жіноча віагра при потраплянні в організм жінки прискорює кровообіг і здійснює приплив крові в ділянку геніталій та грудей. Ці зони стають дуже чутливими, в них прокидається збудження та бажання до близькості. У процесі сексу відбуваються посилені вагінальні виділення, а нервові закінчення стають сприйнятливішими. Це дозволяє жінці насолодитися комфортною близькістю та отримати більш потужні приємні відчуття. Поступово, багато жінок приходять до того, що починають отримувати задоволення від сексу та нормальне збудження вже без допомоги віагри.

Віагра випускається у формі таблеток, які необхідно запивати водою. 

Рекомендована доза до прийому становить 50 мг, максимально допустима доза — 100 мг на добу.

Таблетка віагри варто випити за 40-60 хвилин до планованої близькості. Ефект від препарату зберігається до 5-6 годин.  

Протипоказання

Перед початком прийому віагри необхідно переконатися, що у Вас відсутня непереносимість будь-якого інгредієнта препарату. 

При спільному прийомі віагри з іншими лікарськими засобами, рекомендуємо проконсультуватися про безпечний прийом з лікарем. 

Жіноча віагра протипоказана людям, які страждають на серцево-судинні захворювання, які мають проблеми з печінкою, виразку шлунка, непереносимість лактози, що мають доброякісні або злоякісні пухлини.

Не варто пити віагру жінкам під час менструації. У критичні дні в цілому рекомендовано утриматися від статевої близькості, щоб не зашкодити своєму здоров’ю.

Не приймати віагру особам до 18 років, вагітним і жінкам, що годують. 

Де купити таблетки жіночої віагри в Україні?

Запрошуємо Вас ознайомитися з великим вибором препаратів для підвищення лібідо та купити жіночу віагру вигідно в Україні в інтернет-аптеці Potencia.in.ua. На асортимент орієнтований на чоловіків та жінок, які зіткнулися із проблемами в інтимному плані. Купити віагру за вигідною ціною Ви зможете на нашому сайті абсолютно у будь-який зручний час. Жіноча віагра поверне жінок до старого сексуального життя, налагодить інтимне життя з партнером. Поспішайте замовити жіночу віагру на пару кліків! Доставка жіночої віагри здійснюється за тарифами перевізника в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Ужгород, Львів, Миколаїв, Херсон, Суми, Чернігів, Черкаси, Чернівці, Кропивницький, а також в інші міста України.