Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Жіночий сіаліс: опис препарату

Жіноча стать стикається з проблемами сексуального характеру досить часто. Сучасний світ дозволяє відкрито говорити про проблеми і не вважає секс чимось ганебним та жахливим. Дискомфортність під час сексу може виникати через гінекологічні захворювання, які може вирішити тільки фахівець, а також через надмірні розумові навантаження, в період стресу та емоційного потрясіння, після невдалого статевого контакту. Всі останні проблеми можна вирішити за допомогою спеціального препарату — жіночого сіалісу. 

Чоловічий сіаліс допомагає чоловікові досягти хорогої довготривалої ерекції, тоді як сіаліс для жінок розроблений таким чином, щоб посилити приплив крові до статевих органів (органи малого таза, груди) і подарувати яскраві відчуття під час статевого контакту. 

Жіночий сіаліс підвищує лібідо, спонукає жінку до бажання зайнятися сексом із партнером, розслаблює її мозок від проблем, допомагає сконцентруватися на отриманні задоволення. Сіаліс підійде для молодих жінок і жінок старшого віку, оскільки знижене лібідо спостерігається у представників будь-якої вікової групи.

Діючою речовиною сіалісу є тадалафіла, який не тільки забезпечує приплив крові до інтимних органів, а ще й стимулює виділення вагінального мастила, яке забезпечує жінці приємне тертя. У жінки в процесі прийому сіалісу з’являється бажання сексу, прокидається потяг до протилежної статі, знімається напруга. Сіаліс допомагає отримати задоволення від сексу, уникнути неприємних відчуттів, натирання та посилити задоволення. За підсумками, у жінки залишаться лише приємні спогади від близькості і вона не боятиметься надалі хворобливих відчуттів. Багатьом дівчатам сіаліс допоміг домогтися того, що після тривалого прийому вони повернулися до повноцінного сексуального життя вже без препарату.

Показання та протипоказання

Сіаліс показаний жінкам, які:

 • не може достатньо збудитися та розслабитися;
 • мають знижену чутливість інтимних органів;
 • не мають достатньої кількості природного мастила для комфортного статевого акту;
 • напружені та бояться невдалої близькості, хворобливих відчуттів;
 • зазнають іншої психологічної напруги;
 • у період клімаксу;
 • за бажання отримати більш яскраві відчуття.

Протипоказаний жіночий сіаліс:

 • при непереносимості компонента зі складу препарату;
 • при захворюванні серця та судин;
 • при цирозі печінки та ниркової недостатності;
 • при наявності пухлин в організмі;
 • при сумісному прийомі з антидепресантами та знеболюючими препаратами;
 • у період вагітності та лактації;
 • особам до 18 років.

Сіаліс для дівчат (фемалефіл): інструкція

Жіночий сіаліс рекомендовано випивати за 30 хвилин до передбачуваного сексуального контакту незалежно від їди. Запивати таблетку можна водою та іншими прохолодними напоями. 

Рекомендована добова доза сіалісу для жінок — 1 таблетка. 

Сіаліс не вимагає систематичного прийому та прийому курсами. Його можна випивати за необхідності. 

Де купити збудник сіаліс для дівчат в Україні?

Якщо Ви зіткнулися зі зниженням лібідо і небажанням займатися сексом без видимих причин, то це не привід відмовити собі в задоволення. Ви можете купити жіночий сіаліс та повернути свою інтимну сферу життя на колишній рівень. Купити жіночий сіаліс в Україні Ви зможете в інтернет-аптеці Potencia.in.ua. У нашій аптеці представлений широкий асортимент збудників для жінок, здатних подарувати приємні та незабутні відчуття від сексу. Купити жіночий сіаліс в Україні в інтернет-аптеці Potencia.in.ua вигідно можна цілодобово. Також у нас Ви зможете отримати безкоштовну консультацію фахівця, який розповість докладно про препарати та допоможе Вам з вибором. Чекаємо на Вас в нашій інтернет-аптеці!