Відображаються усі з 2 результатів

Active Filters: Clear Filters

Авана – ефективне рішення для підвищення потенції

Чоловіче здоров’я відіграє важливу роль у житті пари, адже міцна потенція та здорова статева система здатна дарувати здорове потомство. Крім репродуктивної функції, чоловіча міцна ерекція забезпечує нормальний статевий акт, який зміцнює відносини, дозволяє партнерам зблизитись та розслабитись. Збій у роботі потенції приносить сильний дискомфорт, а часто й комплекси чоловікам.

Препарат для посилення потенції Авана – це сучасна розробка ефективного засобу, спрямованого на зміцнення потенції у чоловіків. За допомогою Аванафіла препарат забезпечує чоловіка стійкою ерекцією швидко і надовго. Засіб для лікування еректильної дисфункції Авана є максимально ефективним рішенням для чоловіків, які відчули на собі відсутність ерекції, проблеми з її отриманням та утриманням.

Якщо Ви хочете раз і назавжди позбутися млявої та ненадійної ерекції, значить Аванафіл – це саме те, що Вам необхідно!

Аванафіл – що це і як впливає на людину?

Аванафіл 100 є потужним речовим, здатним запустити в організмі процеси, які допомагають отримати ерекцію через 15 хвилин після прийому. Слід зазначити, що лише природне бажання і збудження чоловіка здатне викликати ерекцію. Дженерик Аванафіла, у свою чергу, лише допомагає її досягти і утримувати весь статевий акт. Найчастіше чоловіки з величезним бажанням і спрагою сексу просто не можуть досягти стану ерекції і в цьому випадку на допомогу приходить Авана.

Avanafil діє завдяки посиленому припливу крові до статевого члена та розширення стінок артерій у ньому. У результаті, пеніс добре постачається кров’ю, стає дуже чутливим до дотиків та пестощів. Сексуальний контакт стає чутливішим і приємнішим за звичайний, що дозволяє ерекції триматися до самого фіналу.

Аванафіл має накопичувальну дію, з кожним прийомом Ваша ерекція буде все міцнішою і тривалішою, а ефект від прийому може зберігатися довше звичайного.

Головною перевагою Avana є те, що ерекція не настане у невідповідний момент і не принесе дискомфорту чоловікові.

Показання та протипоказання до препарату Avana 100

Засіб для посилення ерекції Аван 100 підійде до прийому чоловікам, які зіткнулися з порушенням потенції у вигляді:

 • неможливістю досягти ерекції природним шляхом;
 • трудність утриманні ерекції навіть при сильному збудженні;
 • знижена чутливість статевого органу;
 • трудність у досягненні фіналу через мляву ерекцію.

Варто розуміти, що Аванафіл 100, як і будь-який препарат, має ряд протипоказань, до яких належать:

 • серцева недостатність;
 • проблеми з судинами;
 • захворювання кровоносної системи;
 • порушення в роботі нервової системи;
 • проблеми з нирками;
 • хвороба печінки;
 • сильна деформація пеніса;
 • комбінація з препаратами, що містять нітрати та нітрити;
 • виразка шлунка;
 • алергія на будь-який елемент у складі.

Рекомендації лікарів

Avanafil 100 мг користується великою популярністю серед лікарів через підвищену ефективність, швидкість дії та безпеку для організму. Лікарі рекомендують перед початком прийому дженерика Авани уважно вивчити інструкцію, переконатися, що Ви не маєте жодних протипоказань до прийому препарату. За наявності хронічних захворювань або прийому на постійній основі будь-яких препаратів потрібно скористатися консультацією фахівця, який зможе оцінити безпеку сумісності Аванафілу з іншими ліками.

Дженерик Аванафіл 100 мг: інструкція

Дженерик Avanafil 100 mg слід випивати за 15-20 хвилин до початку статевого акту. Максимальний ефект настане через 30 хвилин і триватиме до 12 години.
Разовий прийом становить 1 таблетку (100 мг), яку потрібно запитати водою.

Тривалість ефекту від Авани визначається індивідуально залежно від особливостей організму та тривалості прийому.

Прийом дженерика Avana необхідно починати з ½ таблетки (50 мг), а лише після переходу на цілу таблетку (100 мг). При сильному ступені еректильної дисфункції можна випити 2 таблетки (200 мг).

Максимальна добова доза Аванафілу становить 200 мг (2 таблетки). Не перевищувати це дозування!
Прийом аванафілу припускає поєднання з алкоголем.

Купити пігулки Авана 100 в Україні

В нашій інтернет-аптеці «Потенція» Ви знайдете лише якісні засоби підвищення потенції. Серед яких таблетки Аван 100 для підвищення потенції. Купити Avana 100 за низькою ціною можна в інтернет-аптеці Potencia.in.ua. Ми подбали про те, щоб надати Вам найкращу ціну на дженерик для потенції Аванафіл. Доставка препарату здійснюється в Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Одесу, Полтаву, Кременчук, Умань, Павлоград, Ірпінь, Бучу, Бровари, Кам’янське, Львів, Рівне, Ужгород, Бердянськ, Мелітополь, Херсон, Миколаїв. Наше головне завдання – це турбота про Ваше здоров’я!