Відображаються усі з 2 результатів

Active Filters: Clear Filters

Дапоксетин 30: властивості та опис

У сучасному світі з бажанням все встигнути багато хто забуває про турботу про своє здоров’я. Саме постійне недосипання, стреси, емоційне перенапруга, робота понад норму, зневага фізичної активності, неправильне харчування та інші шкідливі звички є причиною багатьох проблем зі здоров’ям. З огляду на такого способу життя виникає і проблеми інтимного характеру. Насамперед, Вам необхідно почати з Вашого способу життя та налагодити психоемоційний стан. Часто в цьому потрібна допомога психолога та інших фахівців. Наступним етапом, який допоможе повернутися до нормального сексуального життя – це прийом спеціалізованих препаратів.

Дапоксетин є одним із провідних препаратів для продовження сексу у чоловіків. Він дозволяє відтягнути прихід фіналу та сповільнює настання еякуляції. Це дає можливість партнерам отримати максимальне задоволення від інтимної близькості, сповна насолодитися процесом і прийти до фіналу партнера. А як ми знаємо, через швидку еякуляцію чоловіка, жінка не встигає прийти до фіналу, на який потрібно набагато більше часу.

Як впливає дапоксетин на людину?

Дапоксетин використовується як речовина-блокатор процесів, які призводять до швидкого наступу оргазму. На основі дапоксетину виробляють велику кількість препаратів для чоловіків, якими лікують від передчасного сім’явипорскування. Найбільший вплив дапоксетин виявляється на гормон серотонін, який відповідає за настання еякуляції. При цьому, приймаючи пролонгатор статевого акту, чоловік не відчуває недостатнього збудження та не має проблем із ерекцією. Секс йому приносить таке ж задоволення, як і без прийому дапоксетину, але дає можливість довше насолоджуватися процесом.

З дапоксетином будь-який чоловік забуде про передчасну еякуляцію, зможе налагодити та зміцнити сексуальні стосунки з партнером. Секс тепер буде на радість обом, дозволить довше отримувати насолоду та вдаватися до експериментів у пастелі.

Кому призначають дозування дапоксетину 30 мг?

Дапоксетин у дозі 30 мг є оптимальним варіантом для чоловіків віком до 65 років, які не можуть контролювати настання еякуляції з різних причин. Якщо Ви помітили, що Ваш статевий акт триває дуже короткий час через швидкий фінал у чоловіка, то Вам показаний до прийому препарат для продовження сексу Дапоксетин.

Так само, дапоксетин у дозуванні 30 мг застосовується з метою профілактики та зміцнення потенції у чоловіків різного віку. У такому разі препарат приймається курсом.

Які протипоказання?

  • чутливість до компонентів у складі;
  • серйозні порушення в роботі серцево-судинної системи;
  • стан затяжної депресії чи інші психологічні проблеми;
  • прийом з іншими препаратами-пролонгаторами статевого акту;
  • прийом антидепресантів;
  • порушення роботи нирок;
  • проблеми з печінкою та ШКТ.

Поєднання дапоксетину 30 мг з іншими препаратами визначається індивідуально та потребує консультації фахівця. Заборонено приймати дапоксетин особам віком до 18 років.

Інструкція із застосування таблеток дапоксетину 30

Дженерік дапоксетину 30 мг підходить для разового прийому та для прийому курсом.

У разі разового прийому – по 1-2 таблетки за 1 годину перед початком статевого акту. Слід розпочати прийом з 1 таблеткою і лише за недостатнього результату можна збільшити дозування до 2х таблеток. Результат після прийому дапоксетину 3 зберігається протягом 5-6 годин.

При профілактиці – по 1 таблетці перед сном протягом 30 днів. Тривалість курсу може бути збільшена за потреби.

Купити засіб для продовження сексу дапоксетин 30 в Україні

Якщо Ви помітили проблему з передчасною еякуляцією, яка зберігається вже тривалий час і заважає вести нормальне сексуальне життя, рекомендуємо звернути увагу на препарат дапоксетин 30 мг для продовження сексу. Величезний асортименти дапоксетину за вигідною ціною представлений в інтернет-аптеці «Potencia». В нашій інтернет-аптеці «Потенція» Ви можете детально вивчити кожен товар, ознайомитись з цінами та отримати безкоштовну консультацію спеціаліста. Ознайомитись з повним асортиментом препаратів для продовження сексу можна за цим посиланням: https://www.potencia.in.ua/uk/zasoby-prodovzhennya-seksu/dapoksetin-uk/.

Купить дапоксетин 30 мг по низкой цене в Украине в интернет-аптеке Potencia.in.ua с доставкой в Киев, Днепр, Одессу, Харьков, Запорожье, Сумы, Кривой Рог, Винницу, Ивано-Франковск, Черновцы, Чернигов, Херсон, Николаев, Бровары, Ирпень, Бучу, Мелитополь, Бердянск, Луцк, Ужгород, Павлоград, Умань, Кременчуг, Полтаву и другие города Украины. Покупая Дапоксетин в специализированной аптеке, Вы можете быть уверены, что получите качественный препарат по лучшей цене.

Купити дапоксетин 30 мг за низькою ціною в Україні в інтернет-аптеці Potencia.in.ua з доставкою в Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Суми, Кривий Ріг, Вінницю, Івано-Франківськ, Чернівці, Чернігів, Херсон, Миколаїв, Бровари, Ірпінь, Бучу, Мелітополь, Бердянськ, Луцьк, Ужгород, Павлоград, Умань, Кременчук, Полтаву та інші міста України. Купуючи Дапоксетин у спеціалізованій аптеці, Ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний препарат за найкращою ціною.