Показано 1–12 із 17

Active Filters: Clear Filters

Дапоксетин 60 – запорука довгого статевого акту

Однією з найпоширеніших проблем із потенцією у чоловіків є дуже швидка еякуляція. Вона завдає дискомфорту не тільки самому чоловікові, а й жінці.

Жіночій статі в цілому потрібно набагато більше часу, щоб збудитися і прийти до фіналу, а через швидку еякуляцію у чоловіка, статевий акт швидко закінчується і жінка залишається незадоволеною. Для чоловіків швидкий фінал – це удар по самооцінці, що призводить взагалі до відмови від сексу з партнером. Щоб уникнути цієї проблеми, відновити життя нормальний інтим було винайдено речовина дапоксетин. Ознайомитися з повним списком препаратів для продовження сексу можна тут: https://www.potencia.in.ua/prodlenie -seksa/.

Дапоксетин має різну дозу, чим більше доза дапоксетину потрапляє в організм чоловіка, тим більше сильний удар відбувається по потенції. Для кожного чоловіка підбирається своє дозування, яке підходить для певної міри порушення потенції. Дапоксетин 60 мг – це потужне дозування, яке застосовується при значній проблемі з передчасною еякуляцією. Варто зазначити, що таблетку дапоксетину 60 можна ділити навпіл, отримуючи меншу дозу.

Принцип дії дапоксетину

Дапоксетин є блокатором зворотного захоплення серотоніну, що дозволяє продовжити фазу статевого акту і відтягнути наступ фіналу. В організмі пригнічуються процеси, що відповідають за швидкий настання фіналу, але відчуття від самого процесу сексу не змінюються. Чоловік так само насолоджується процесом, тільки йому потрібно більше часу для наступу сім’явипорскування.

Пролонгатор сексу дапоксетин дозволяє розслабитися, відволіктися від проблем і повністю поринути у світ інтиму.

Асортимент препаратів з дозуванням дапоксетину 60 мг

Дапоксетин застосовується у виробництві великої кількості препаратору для продовження сексу. На ринку представлений широкий вибір дженериків дапоксетину 60 мг за низькою ціною. Значна кількість фармацевтичних компаній займається виготовленням пролонгаторів сексу на основі дапоксетину. На практиці поширене поєднання дапоксетину з іншими речовинами для посилення потенції, наприклад, з силденафілом, тадалафілом. Ця комбінація дозволяє не тільки продовжити сексуальний контакт, а й зміцнити ерекцію і все це за допомогою однієї таблетки.

Якщо ж Вам потрібне інше дозування дапоксетину, то переглянути повний асортимент препаратів можна за посиланням: https://www.potencia.in.ua/uk/zasoby-prodovzhennya-seksu/dapoksetin-uk/.

Показання та протипоказання до дженериків дапоксетину

Дженерік дапоксетину необхідно приймати чоловікам, які досягли повноліття та зіткнулися з неконтрольованою швидкою еякуляцією. Дапоксетин зможе продовжити статевий акт, не знижуючи відчуття та чутливість, допоможе розслабитися та отримати задоволення. Пролонгатор Дапоксетин підійде для чоловіків до 65 років, після чого необхідна консультація лікаря, щоб переконатися в безпечному прийомі засобу.

До протипоказань до прийому дапоксетину належать:

  • алергія та індивідуальна непереносимість елементів у складі препарату;
  • прийом препаратів, що містять нітрати;
  • неповнолітній вік;
  • захворювання нирок та печінки;
  • захворювання серця та судин;
  • цукровий діабет;
  • одночасний прийом з іншими препаратами для потенції;
  • перевищення добового дозування.

Рекомендації лікарів

Перед прийомом дапоксетину лікарі рекомендують детально ознайомитися з інструкціями та протипоказаннями, при необхідності скористатися консультацією фахівця.

Приймати дженерик дапосксетину необхідно за 1:00 до початку статевого акту по 1 таблетці при значній проблемі з передчасною еякуляцією. Якщо Вам достатньо для необхідного результату менше дозування, приймати по ½ таблетці.

Максимальне добове дозування дапоксетину 60 – 1 таблетка.

Таблетку слід запивати водою чи іншими напоями.

Заборонено поєднання дапоксетину з алкоголем.

Якщо Ви помітили прояв будь-якої негативної реакції (нудота, запаморочення, сонливість, закладеність носа, почервоніння шкіри тощо) необхідно припинити прийом препарату і звернутися до лікаря.

Купити засіб для продовження сексу Дапоксетину 60 в Україні

Купити препарат для продовження сексу дапоксетин 60 в Україні Ви можете в інтернет-аптеці «Potencia». В інтернет-аптеці Potencia.in.ua Ви зможете купити дженерик дапоксетину 60 як на основі чисто дапоксетину, так і у поєднанні із силденафілом та тадалафілом.

У нас представлені найкращі ціни на препарати для зміцнення та посилення чоловічої потенції. Ми доставляємо препарати в Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Одесу, Львів, Бровари, Ірпінь, Бучу, Мелітополь, Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Кременчук, Умань, Павлоград, Кам’янське, Бердянськ, Херсон, Миколаїв, Луцьк, Рівне, Чернівці, Чернігів, Суми, Черкаси та інші міста України.