Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Дапоксетин 90 – унеможливить можливе

Коли Вам вже здається, що сексуальне життя не буде, як колись, коли опускаються руки і вже немає надії вирішити проблеми з потенцією, на допомогу приходить Дапоксетін 90.

Засіб Дапоксетин 90 мг – це потужний удар по потенції, максимальне допустиме дозування Дапоксетину, яка використовується для вирішення проблем передчасної еякуляції. З Дапоксетином 90 будь-який чоловік навіть із найважчим ступенем швидкого сім’явипорскування повернеться до нормального статевого життя. Цей препарат для продовження статевого акту не посилює ерекцію і не підвищує чутливості, а навпаки допомагає відтягнути оргазм у чоловіків, які відчувають сильне збудження. Таким чином, дозволяючи здійснити нормальний статевий акт без будь-якої напруги, хвилювання та переживання про швидкий фінал.

При проблемі з швидкою еякуляцією чоловік може прийти фіналу навіть від ласок або сильного збудження, не приступивши до процесу. Це суттєво позначається на якості інтимного життя та призводить до розбіжностей із партнером. Тобто дапоксетин не тільки поверне у Ваше життя нормальний секс, а й зміцнить взаємини з дівчиною чи дружиною.

Продовження статевого акту до краю: як працює дапоксетин 90

Дженерики на основі дапоксетину 90 містять 90 мг дапоксетину, що є максимальною допустимою дозуванням для чоловіків з серйозними проблемами передчасного сім’явипорскування. Це дозування призначене лише для запущених випадків проблем з потенцією, в інших випадках підійде і менша кількість дапоксетину.

Препарати на основі дапоксетину 90 мг були розроблені спеціально для чоловіків, яким не допомагає менше дозування і які можуть прийти до фіналу просто від дотиків або в перші ж секунди після початку статевого акту. У цьому випадку дапоксетин дозволить максимально наскільки це можливо відтягнути еякуляцію і зайнятися повноцінним сексом. Речовина-пролонгатор затримує настання оргазму, відтягує фінал шляхом придушення переносника серотоніну, зберігаючи чутливість статевого члена. Так само, дапоксетин діє як заспокійлива речовина, яка знімає напругу і дозволяє розслабитись, зосередившись на отриманні насолоди. Якщо Ви шукаєте інше дозування, то можете його знайти в асортименті нашої аптеки тут: https://www.potencia.in.ua/uk/zasoby-prodovzhennya-seksu/dapoksetin-uk/.

Покази та протипоказання

Дапоксетин 90 мг показаний до прийому чоловікам віком від 18 до 65 років (у віці 65+ перед прийомом необхідна консультація лікаря), які мають проблему з передчасною неконтрольованою еякуляцією тяжкого ступеня.

Протипоказання до прийому засобу Дапоксетин:

 • індивідуальна непереносимість речовин у складі препарату;
 • серцева недостатність;
 • захворювання судин;
 • проблеми з кровоносною системою;
 • прийом нітрато- та нітритовмісних препаратів;
 • порушення у роботі нирок;
 • захворювання печінки;
 • жіноча стать та чоловіки до 18 років.

Дапоксетин 90мг не поєднується з алкоголем та деякими лікарськими препаратними.

Чи є побічні ефекти?

Якщо ви не маєте алергію на дапоксетин та інші протипоказання, побічні ефекти виявляються вкрай рідко. До можливої несприятливої реакції організму на дапоксетин можна віднести:

 • головний біль та запаморочення;
 • біль у животі та нудоту;
 • порушення сну;
 • перепади настрою;
 • алергічна реакція на шкірних покривах.

Рекомендації лікарів

Лікарі рекомендують перед початком прийому уважно ознайомитись з інструкцією та вивчити всі протипоказання.

Приймати Дапоксетин 90 мг необхідно за 1 годину до планованого статевого акту не більше 1 таблетки на добу — при значній проблемі з еякуляцією.

При невеликій проблемі з раннім сім’явипорскуванням, можна приймати по ½ або 1/3 таблетки дапоксетину 90 мг. Тривалість дії речовини сягає 10-12 годин.

Купити таблетки дапоксетин 90 в аптеці України

Широкий асортимент дженериків дапоксетину 90 у Києві за вигідною ціною представлений в інтернет-аптеці Potencia.in.ua. Тут Ви можете прочитати детально про кожний препарат, ознайомитись з реальними відгуками клієнтів та купити дапоксетин недорого.

Доставка препаратів для продовження сексу можлива по всій території України: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Херсон, Миколаїв, Вінниця, Запоріжжя, Львів, Ужгород, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ, Павлоград, Кам’янське, Кременчук, Умань , Бровари, Ірпінь, Бучу та інші міста. Інтернет-аптека «Potencia» – запорука здорової потенції незалежно від статі чи віку.