Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Сілденафіл + Дулоксетин 60: опис та властивості

Вплив довкілля, проблеми екологічного плану, напружена обстановка на роботі, стреси та відсутність нормального сну разом із шкідливими звичками змушує навіть молоде покоління відчути на собі проблеми з потенцією. У сучасному світі вже нікого не здивуєш еректильною дисфункцією у чоловіків 18-25 років. Після 30 ця проблема трапляється ще частіше, а не своєчасне лікування може призвести до повної імпотенції ще до 40 років. Жоден чоловік не захоче попрощатися зі своєю чоловічою силою в такому ранньому віці, а проблеми з ерекцією можуть призвести до серйозних порушень психоемоційного стану та затяжної депресії.

Для чоловіків, які страждають на еректильну дисфункцію з 18 років і старше був розроблений препарат Сілденафіл з додаванням Дулоксетину. Дане поєднання дозволяє боротися зі статевим безсиллям і дозволяє легко пережити даний життєвий етап. Все це завдяки поєднанню Сілденафіл та Дулоксетін 60.

Силденафіл є засобом, який зміцнює потенцію, допомагає отримати ерекцію і дозволяє зберігати її протягом всього статевого акту. Секс стає комфортним та довгим без неприємних «сюрпризів».
Дулоксетин відомий як антидепресант, який допомагає впоратися з нервовою напругою та депресією. Він дасть можливість чоловікові розслабитися, не зациклюватися на проблемах і поринути у насолоду. Приймаючи препарат для потенції Силденафіл + Дулоксетин Ви отримаєте розслаблення, зняття напруги та тривалий статевий акт із підвищеною чутливістю.

Показання та протипоказання Силденафіл + Дулоксетин 60 мг

Силденафіл + Дулоксетин 60 мг стане справжнім порятунком для хлопців, які не можуть самостійно досягти ерекції, страждають від млявої ерекції, не можу прийти до фіналу. Також засіб показано чоловікам, які схильні до стресів і знаходяться постійно в нервовій напрузі.

Силденафіл з Дулоксетином необхідно приймати акуратно, не забуваючи про протипоказання:

  • алергія на силденафіл або дулоксетин, а також інші речовини в препараті;
  • перенесений інфаркт або інсульт, а також інші захворювання серцево-судинної системи;
  • цукровий діабет;
  • глаукома;
  • захворювання нирок або печінки;
  • серйозні проблеми зі шлунково-кишковим трактом;
  • вік менше 18 років;
  • одночасний прийом з алкоголем.

Чи є побічні ефекти?

Препарат для посилення потенції Силденафіл і Дулоксетин 60 може викликати побічні ефекти у разі передозування, прийому протипоказань або в індивідуальних випадках. До побічних результатів можна віднести: алергічний висип та почервоніння шкіри, нудоту, головний біль, сонливість, апатію. Якщо Ви помітили один із цих симптомів або іншу небажану реакцію, рекомендовано перестати приймати препарат та звернутися до лікаря.

Рекомендації лікаря

Перед прийомом препарату рекомендовано уважно ознайомитися з усіма протипоказаннями та у разі сумніву проконсультуватися з фахівцем. Не в жодному разі не перевищуйте рекомендованого дозування та не приймайте препарат у неповнолітньому віці.
Приймати дженерик Силденафіл + Дулоксетин 60 необхідно за 30-60 хвилин перед початком статевого акту по 1 таблетці на добу. Максимальний ефект настане через 1:00 і триватиме близько 6:00. Тяжка та жирна їжа може сповільнити дію препарату та ефект настане із затримкою.

Купити таблетки Сілденафіл та Дулоксетін 60 в аптеці України

Інтернет-аптека «Potencia» представляє широкий вибір препаратів для посилення потенції та зміцнення ерекції за вигідними цінами. У нас Ви можете купити капсули “Сілденафіл + Дулоксетин 60 мг” за низькою ціною, а також скористатися безкоштовною онлайн-консультацією спеціаліста. У нашій інтернет-аптеці Potencia.in.ua тільки найкращі та якісні засоби для потенції з можливою доставкою до Києва, Дніпра, Харкова, Полтави, Запоріжжі, Кривого Рогу, Вінниці, Рівного, Черкаси, Суми, Чернівці, Львів, Одесу, Миколу, Херсон та інші міста України.