Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Флібансерин 100 – жіноча насолода

Більшість молодих дівчат та жінок страждають від проблем не комфортного сексу, недостатнього збудження та не бажання інтимної близькості загалом. Чомусь про цю проблему прийнято мовчати і більшість дівчат вважають дисконтний нормою секс. Але про яке задоволення та бажання сексу може йтися, коли статевий акт асоціюється з болем, натиранням і ніяк не з приємними відчуттями. Щоб цього уникнути і повернути жінці комфортний статевий акт та інтерес з інтимного життя, був розроблений Флібансерін 100.

З Flibanserin 100 будь-яка жінка зможе поринути у світ насолоди та задоволення, забуде раз і назавжди про неприємні відчуття в сексі, асоціюватиме статевий акт не з негативом, а навпаки з розслабленням та приємними відчуттями. Адже сексуальна розрядка є дуже корисною для організму, вона допомагає зняти напругу в тілі, виробити гормон радості і зблизитися з партнером. Справжній, якісний статевий акт зближує людей, допомагає налагодити взаємини з партнером, а Флібансерін Вам у цьому допоможе!

Кому підійде жіноча віагра?

Речовина Флібансерин використовується як діюча речовина у жіночій віагрі, завдяки якій у жінки підвищується лібідо та з’являється потяг до сексу. Флібансерин, потрапляючи в жіночий організм, підвищують рівень гормонів, які відповідають за сексуальний потяг (тестостерон та естроген), спонукаючи жінку до сильного сексуального бажання. Через настання збудження після прийому жіночої віагри, у жінки підвищується чутливість грудей та геніталій, посилюється вироблення вагінального мастила. Через високий рівень збудження та достатньої кількості мастила, статевий акт стає надчутливим та максимально приємним. З таким збудженням не важко прийти до фіналу та випробувати оргазм і все це завдяки пігулці Flibanserin 100.

Вам необхідно купити дженерик Флібансерин 100мг, якщо Ви зіткнулися з повною відсутністю або низьким рівнем збудження, з небажанням сексу, з малим виділенням вагінального мастила, зі зниженою чутливістю інтимних зон та неможливістю випробувати оргазм.

Інструкція із застосування дженерика Флібансерин 100 мг

Флібансерин 100 широко застосовується для лікування та профілактики жіночої потенції. Дженерик Флібансерину можна пити як раз у разі потреби, так і для профілактики та зміцнення потенції.

Якщо Ви хочете приймати Flibanserin 100 разів, тоді необхідно випити 1 таблетку (100 мг) за 1 годину до планованого статевого акту, запиваючи водою. Після настання ефекту результат триває близько 5-6 годин і залежить від індивідуальних особливостей організму, рухливості та харчування.

Для профілактики дженерик Флібансерину 100 необхідно випивати по 1 таблетці перед сном протягом 1 місяця. Курс може коригуватися лікарем індивідуально.
Добова безпечна доза Флібансерину становить 100 мг (1 таблетка).

Які протипоказання?

  • дівчинки до 18 років;
  • алергія на складові препарату;
  • прийом з нітратовмісними препаратами;
  • одночасний прийом з іншими засобами для підвищення жіночого лібідо;
  • епілепсія;
  • проблеми із серцево-судинною системою;
  • ниркова недостатність;
  • захворювання печінки;
  • онкологія;
  • деякі проблеми з жіночою статевою системою.

Рекомендації лікарів для дівчат

Флібансерин є безпечним та ефективним препаратом, який налагодив сексуальне життя великої кількості дівчат без жодних негативних наслідків. Для того, щоб жіноча вігари принесла лише користь, необхідно уважно вивчати всі протипоказання та переконатися, що проблема зі зниженим лібідо викликана не серйозними гінекологічними проблемами. За необхідності скористайтесь відвідуванням лікаря та консультацією спеціаліста.

Якщо Ви помітили такі ознаки після прийому препарату як: головний біль, запаморочення, нудоту, висипання, порушення сну та інші симптоми, необхідно припинити прийом Флібансерину 100.

Купити жіночу віагру Флібансерін 100 в аптеці України

Великий вибір препаратів на основі Флібансерину за вигідною ціною Ви знайдете в інтернет-аптеці Potencia. Інтернет-аптека «Потенція» – лідер на ринку товарів для підвищення жіночого лібідо, що включає широкий асортимент дженериків жіночої вігари за низькими цінами.

Купити дженерик Флібансерин 100 в Україні Ви можете не виходячи з дому в інтернет-аптеці Potencia.in.ua з доставкою в Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одесу, Кривий Ріг, Полтаву, Львів, Чернігів, Черкаси, Суми, Івано- Франківськ, Вінницю, Ужгород, Рівне, Бровари, Ірпінь, Бучу, Мелітополь, Бердянськ, Кременчук, Павлоград, Кам’янське, Кам’янець-Подільський, Умань та інші населені пункти України.