Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Сілденафіл + Флуоксетин 60 мг – що це?

Силденафіл та Флуоксетин самі по собі є потужними та ефективними речовинами. У них абсолютно різне призначення та спосіб дії, але у поєднанні дають сильний позитивний удар по чоловічій потенції.

Речовина Сілденафіл використовується як головний компонент відомої віагри, яка здатна повернути втрачену ерекцію та зміцнити її. Силденафіл широко застосовується при виготовленні препаратів для посилення чоловічої потенції, оскільки є дуже ефективним і дарує відмінний результат навіть за сильної еректильної дисфункції. Підходить до застосування для молодих хлопців та для чоловіків старшого віку, які зіткнулися з проблемою у труднощі отримання та утримання ерекції, неможливості прийти до фіналу через мляву ерекцію та недостатню чутливість у процесі інтимної близькості.

Флуоксетин – це відомий антидепресант, який дозволяє не лише боротися з депресією, а й дарує розслаблення, заспокоєння, знімає почуття тривожності та напруження. Флуоксетин допомагає чоловікові розслабитись у процесі сексу, забути про переживання та допомагає уникнути передчасної еякуляції. Силденафіл + Флуоксетин 60 – це найкраще поєднання в одній таблетці, яке дозволило домогтися повернення чоловіка до нормальної інтимної сфери життя.

Як силденафіл і флуоксетин діє на організм людини?

Речовина Сілденафіл є інгібітором ФДЕ5, завдяки якому вдається досягти ерекцію навіть при тяжкому ступені статевого безсилля. Силденафіл блокує преси, що заважають отримати ерекцію та стимулює процеси, що розслаблюють м’язи та судини пеніса, заповнюючи його кров’ю. У результаті статевий орган стає дуже чутливим і легко здатний до збудження.

Кожен наступний рух і дотик стає все приємнішим і приємнішим. А для того, щоб фінал настав не так швидко, використовується речовина Флуоксетин, яка, крім відтягування еякуляції, покращує настрій та знімає напругу та втому.

Покази

Дженерик силденафіл + флуоксетин 60 показаний чоловікам від 18 років у яких з’явився хоча б один симптом, характерний для еректильної дисфункції:

 • неможливість досягти ерекції без додаткових препаратів;
 • потрібний довгий час для отримання ерекції;
 • млява ерекція в процесі сексу;
 • втрата ерекції під час статевого акту;
 • швидке неконтрольоване сім’явипорскування.

У цьому випадку Вам необхідно приймати по 1 таблетці Силденафіл + Флуоксетин 60 за 1-1,5 години перед початком статевої близькості. Дія препарату триває до 6 годин.

Максимальна добова доза препарату становить 1 таблетку.

Зверніть увагу, що препарат не сумісний із спиртними напоями!

Протипоказання

 • алергія на силденафіл, флуоксетин або інший компонент препарату;
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • епілепсія;
 • проблеми з нирками та печінкою;
 • прийом інших препаратів для посилення потенції;
 • неповнолітній вік;
 • поєднання з алкоголем.

Побічні ефекти

Побічні ефекти від дженерика силденафіл + флуоксетин виникають вкрай рідко і викликані часто перевищенням дозування або при наявних протипоказаннях. До них належать: головний біль, запаморочення, нудота, безсоння, висип чи почервоніння шкіри, проблеми з апетитом.

Де купити дженерик силденафіл + флуоксетин 60 в Україні?

В нашій інтернет-аптеці «Potencia» представлені лише якісні препарати для підвищення та зміцнення потенції. Серед яких таблетки силденафіл + флуоксетин 60 для посилення ерекції та запобігання ранній еякуляції. Купити силденафіл + флуоксетин 60 дешево можна в інтернет-аптеці Potencia.in.ua. Доставка препарату здійснюється в Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Павлоград, Одесу, Полтаву, Кременчук, Кам’янське, Умань, Ірпінь, Львів, Рівне, Ужгород, Черкаси, Чернігів, Херсон, Миколаїв. Будемо раді допомогти Вам у зміцненні Вашого чоловічого здоров’я!