Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Левітра Варденафіл 10 мг: опис та властивості

Левітра – це легке вирішення великої проблеми! Адже за допомогою всього однієї таблетки, Левітра 10 здатна наділити чоловіків міцною ерекцією. А після проходження повноцінної терапії Levitra зможе зміцнити чоловічу потенцію на довго.

Окрім оригінального препарату для посилення чоловічої потенції на ринку вироблено та випущено велику кількість аналогів – дженериків левітри. Як і оригінальний препарат, дженерик Левітри – це сучасний сильнодіючий препарат для ліквідації проблем з еректильною дисфункцією у чоловіків різного віку. Levitra 10 mg бореться з розладом потенції, викликаним абсолютно з різних причин: стреси, нерви, травма пахової області, різні захворювання, неправильний спосіб життя, перевтома та інші.

Дженерик Левітри в мить поверне Вас до нормального інтимного життя, зарядить якісною ерекцією на довго, адже препарат славиться не тільки високою ефективністю, а й тривалим ефектом (до 12 годин!).

Принцип дії Варденафіла

Основною діючою речовиною дженерика Levitra, як і самої Левітри, є речовина Варденафіл. У випадку з Левітрою 10 мг одна таблетка містить 10 мг Варденафілу, які і роблять засіб таким результативним для чоловічого організму. Варденафіл є інгібітором фосфодіестерази, що дозволяє розслабити гладкі м’язи стінок судин статевого члена, забезпечуючи нормальний приплив крові до нього. Це посилює чутливість пеніса, дозволяє швидко досягти ерекції та утримати її весь процес сексу до самого фіналу.

Варденафіл лише допомагає чоловікові у досягненні ерекції, але не дарує збудження та бажання сексу. Якщо Ви не бажаєте інтимної близькості, то ерекція не з’явиться сама по собі.
Дженерик Левітри в дозі 10 мг варденафілу зможе впоратися з незначним порушенням ерекції та зі зниженим рівнем потенції. При більш серйозному порушенні необхідне сильніше дозування. Величина варденафілу відповідає за силу на організм.

Показання та протипоказання до прийому левітри 10

Левітра 10 мг підійде чоловікам із незначними проблемами потенції, такими як:

 • потрібно багато часу для отримання ерекції;
 • ерекція млява і може зникнути в процесі статевого акту;
 • через погану ерекцію немає можливості повноцінно завершити процес;
 • знижена чутливість пеніса;
 • бажання отримати нові та посилені відчуття під час сексу.

При прийомі препарату для посилення потенції Левітру 10 необхідно уважно ознайомитися з інструкцією та вивчити всі протипоказання, при яких не рекомендовано використовувати цей препарат. До основних протипоказань до прийому Левітри відносяться:

 • алергія на речовину Варденафіл або іншу речовину у складі препарату;
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • порушення в роботі нирок та печінки;
 • прийом нітратовмісних препаратів або донаторів азоту (NO);
 • одночасний прийом з іншими засобами для посилення ерекції та зміцнення потенції;
 • чоловіки до 18 років та старше 65 років (необхідна консультація лікаря).

При будь-яких інших захворюваннях перед прийомом таблеток Варденафілу 10мг необхідно відвідати лікаря, щоб переконатися у безпеці вживання препарату Levitra.

Перевищення допустимого дозування або прийом препарату при наявності протипоказань може призвести до побічних ефектів та інших негативних наслідків. До основних побічних ефектів, які можуть виникнути, належать: головний біль, запаморочення, дискомфорт у животі, почервоніння шкіри, висипання, порушення сну, закладеність носа тощо. У такому разі необхідно перестати приймати препарат і, при необхідності, звернутися за медичною допомогою.

Інструкція із застосування дженерика Левітра 10

Дженерик Левітри 10 мг слід приймати по 1 таблетці, запиваючи водою або іншим напоєм, за 30-40 хвилин перед початком статевого акту. Для досягнення максимального результату може знадобитися 1:00.

У разі недостатньо ефективності можна підвищити дозування.

Максимально допустиме та безпечне дозування Варденафілу на добу – 40 мг (4 таблетки).

Levitra 10mg зберігає свою ефективність протягом 10-12 годин без обмежень у кількості статевих актів.

Купити дженерик левітри в аптеці України за вигідною ціною

Інтернет-аптека «Potencia» – це найкращі товари для посилення потенції за низькими цінами. У нас Ви знайдете препарати для зміцнення потенції на основі варденафілу за вигідною ціною. Поспішайте купити дженерик Левітри 10 в інтернет-аптеці Potencia.in.ua недорого з доставкою по Україні: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Харків, Полтава, Одеса, Херсон, Миколаїв, Умань, Біла Церква, Черкаси, Хмельницький, Чернігів, Суми, Чернівці, Ужгород, Рівне, Луцьк та інші. Якщо ж у Вас є питання на рахунок капсул для підвищення потенції Levitra 10, то наші фахівці готові відповісти на всі Ваші питання.