Відображаються усі з 9 результатів

Active Filters: Clear Filters

Дженерик Левітри Варденафіл 20 мг: асортимент

Здатність чоловіка до нормального статевого акту відіграє дуже важливе значення серед чоловіків. Для будь-якого чоловіка, особливо молодого віку, витривалість у ліжку – це спосіб самоствердитися та підвищити свою самооцінку. А коли з’являється якесь порушення з боку потенції, чоловік це пригнічує і навіть вганяє в депресію. Для того, щоб не допустити таку «трагедію», провідними фармацевтичними компаніями були розроблені препарати для усунення проблем з потенцією у чоловіків. Одним із найефективніших препаратів для зміцнення потенції є препарати на основі Варденафілу.

Левітра виступає основним препаратом, який виготовляється з Варденафілом. Левітра 20 користується широким попитом у всьому світі у чоловіків різного віку та з різними проблемами з потенцією. Пігулки для потенції Levitra використовуються для лікування еректильної дисфункції вже багато років і неодноразово довела свою ефективність.

За допомогою Левітри 20 вдалося створити велику кількість доступних та якісних дженериків Левітри 20 мг. Дженерик Levitra 20mg має аналогічний склад і виробляється, також, на основі Варденафіла. Точна копія препарату дозволяє отримати такий самий ефект, як від прийому оригінальної Левітри.

Серед асортименту дженериків Levitra Ви зможете знайти як препарати чисто на основі варденафілу, так і з додаванням дапоксетину, який не лише посилить Вашу ерекцію, а й позбавить передчасної неконтрольованої еякуляції.

Що таке варденафіл і як він діє на людину?

Речовина Варденафіл є активним блокатором процесів, які заважають організму отримати ерекцію навіть за сильного сексуального бажання. Також, воно запускає кровообіг по організму, дозволяє пеніс розслабитися і заповнитися кров’ю. Як результат – стійка ерекція та тривалий секс Вам гарантовані! Варденафіл можна назвати найкращим другом чоловіка в інтимному житті, який ніколи не підведе та завжди прийде на допомогу.

Крім гарної ерекції, варденафіл посилює приємні відчуття в момент інтиму та сприяє яскравому фіналу.

Дозування левітри 20 мг: показання та протипоказання

Дженерик Levitra 20mg здатна впоратися з такими порушеннями потенції:

 • неможливість досягти ерекції;
 • трудність у досягненні ерекції;
 • знижена чутливість пеніса;
 • що відсудили чутливість у процесі статевого акту;
 • труднощі у досягненні піку задоволення та отримання оргазму;
 • втрата ерекції в момент сексу;
 • жадоба отримати посилені відчуття та урізноманітнити інтимну сферу життя.

Як і багато лікарських препаратів, Левітра має ряд протипоказань:

 • серйозні проблеми в роботі серцево-судинної та кровоносної систем;
 • серйозні порушення в роботі нервової системи;
 • психологічні травми та розлади, які потребують терапії;
 • прийом нітратовмісних препаратів, антидепресантів;
 • проблеми з печінкою;
 • ниркова недостатність;
 • індивідуальна непереносимість компонентів у складі препарату для потенції Levitra;
 • неповнолітній вік.

З більш детальним списком протипоказань Ви зможете ознайомитись в інструкції до препарату або скористатися консультацією спеціаліста. Не варто нехтувати обмеженнями до прийому препарату, тому що в такому випадку Ви можете самі собі нашкодити.

Чи сумісний варденафіл з алкоголем?

Варденафіл є однією з небагатьох речовин, яка допускає спільний прийом зі спиртними напоями. Однак, варто розуміти, що алкоголь повинен вживатися в помірній кількості, а за можливості краще взагалі відмовитися від нього. Варденафіл у поєднанні з невеликою кількістю алкоголю дозволить розслабитися і відпочити, кому це необхідно.

Інструкція із застосування таблеток левітри 20

Дженерик левітру 20 мг варто випити за 40-60 хвилин до початку статевого акту у дозуванні – 1 таблетка. Даного дозування достатньо для помірного порушення ерекції та вистачить для ефективної дії протягом 10-12 годин.

Тяжка та жирна їжа в поєднанні з алкоголем може уповільнити настання ефекту та знизити тривалість роботи Левітри.

Рекомендована добова норма – 20 мг. Максимально допустиме добове дозування Левітри – 40 мг.

Купити Levitra 20 за найкращою ціною в Україні

Великий вибір препаратів для посилення ерекції та зміцнення потенції Ви знайдете в інтернет-аптеці Potencia. У нас представлені лише найкращі та ефективні препарати для боротьби з еректильною дисфункцією, викликаною з різних причин. Якщо Вам потрібна консультація, наші фахівці готові її надати, а також допомогти купити дженерик Levitra 20 за низькою ціною в нашій аптеці.

Широкий асортимент препаратів із варденафілом 20 мг в Україні на нашому сайті аптеки “Potencia.in.ua”. Замовити таблетки Левітра 20 з доставкою в Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Львів, Кривий Ріг, Запоріжжя, Кременчук, Суми, Кропивницький, Миколаїв, Херсон, Тернопіль, Вінницю, Луцьк, Рівне, Бердянськ, Мелітополь, Павлоград, Кам’янське, Кременчук, Умань, Ірпінь, Бровари, Бучу, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський та інші міста України.