Відображаються усі з 2 результатів

Active Filters: Clear Filters

Левітра 40: опис препарату та властивості

Левітра є дуже популярним засобом для посилення чоловічої потенції та лікування імпотенції навіть найважчого ступеня. Левітра має попит серед молодих хлопців та чоловіків у старшому віці, у яких почалися проблеми з потенцією. Сюди можна віднести повну або часткову відсутність ерекції та падіння статевого члена у сексуальному процесі.

Еректильні дисфункції схильні до чоловіків абсолютно різного віку, а важкий ступінь проблеми з потенцією може застати зненацька навіть молодого хлопця 20 років. Виною цьому може бути нервове перенапруга, постійні стреси, почуття тривоги, часті переживання, деякі захворювання, проблеми з екологічною ситуацією, шкідливі звички, порушення режиму сну та інші фактори, які сприяють проблемам із чоловічою статевою системою. Але навіть із найважчим ступенем еректильної дисфункції здатна впоратися Левітра 40!

Левітра 40 – це забійне дозування препарату для посилення потенції, яка робить такий удар по чоловічій силі, що в мить здатна повернути чоловікові міцну ерекцію і можливість відновити колишнє сексуальне життя. Пігулки левітру 40 використовують не тільки при серйозних проблемах з потенцією, а і при великій масі тіла (понад 100 кг), оскільки меншої дози може бути недостатньо.

Levitra 40 випускається у вигляді таблеток, які зручно приймати та носити із собою. Навіть якщо Ви не плануєте інтимну близькість, то Левітра завжди буде під рукою – у кишені куртки, у сумці чи гаманці. Все, що від Вас вимагається, – це під час, дотримуючись інструкції, випити таблетку і насолоджуватися інтимною близькістю.
З препаратом для лікування еректильної дисфункції Левітра 40 чоловік не тільки зможе повернутися з якісного сексу та можливості здійснювати повноцінний статевий акт, а зможе налагодити та покращити взаємини зі своєю другою половинкою.

Варденафіл – що це за діюча речовина?

Основною активно діючою речовиною препарату Левітра є Варденафіл. У Левітрі 40 міститься 40 мг Варденафіла, який розширює кровоносні судини статевого органу та в пахвинній ділянці, куди, у свою чергу, активно починає надходити кров. Водночас починає відбуватися підвищення статевого гормону в організмі чоловіка – тестостерону. Всі вищезгадані процеси призводять до того, що ерекція стає щільною та тривалою. При природному сексуальному потягу, ерекція настає практично миттєво і тримається весь статевий акт, наділяючи чоловіка більш насиченими та приємними відчуттями.

Чому лікарі рекомендують дженерик Левітри?

Засіб для зміцнення ерекції Левітра має великий асортимент дженериків. Дженерики Левітри такі ж популярні та ефективні. Якісні дженерики Левітри користуються широкою популярністю серед лікарів, які рекомендують їх для зміцнення, профілактики та лікування проблем з потенцією. Основне, до чого закликають лікарі – це дотримуватися інструкцій, уважно вивчати всі протипоказання і не перевищувати зазначене дозування. У такому разі Ви зможете отримати від прийому дженерика Levitra 40 тільки користь та жодної шкоди!

Покази та протипоказання

Дженерик Левітри 40 показаний до прийому чоловікам старше 18 років, які зіткнулися з неможливістю чи труднощами у досягненні ерекції, не можуть її утримати весь процес і це заважає їм прийти до фіналу. Levitra 40 відмінно підійде тим чоловікам, яким не допомагає інший засіб та менша доза препарату, оскільки збільшена доза має посилений ефект.

З докладним списком протипоказань до прийому Левітри 40 Ви зможете ознайомитись в інструкції до препарату, але варто зазначити основні протипоказання:

  • особи, які не досягли повноліття;
  • перенесений до поселення 6-12 місяців інфаркт або інсульт, які страждають на інші проблеми з серцево-судинною системою;
  • серйозні психічні порушення та розлади;
  • захворювання нирок та печінки;
  • прийом з аналогічними препаратами для посилення ерекції;
  • паралельний прийом нітратовмісних препаратів.

Левітра 40 мг: інструкція із застосування

Дженерик Левітра 40 мг слід приймати за 40-60 хвилин до інтимної близькості:

  • 1 таблетці, якщо Ви страждаєте на важку форму еректильної дисфункції або Вашу вагу понад 100 кг;
  • ½ таблетки, якщо у Вас помірний рівень проблеми з ерекцією та Ваша вага менше 100 кг.

Максимальне нешкідливе дозування Варденафілу на добу – 40 мг (1 таблетка).

Купити дженерик варденафіл (левітра) 40 в Україні

Поспішайте купити Левітру 40 за вигідною ціною, щоб налагодити своє сексуальне життя. В інтернет-аптеці «Potencia» представлений широкий асортимент дженериків левітри 40. Купити дженерик Levita 40 mg на сайті аптеки Potencia.in.ua Ви можете з доставкою по всій Україні: Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Львів, Кривий Ріг, Запоріжжя, Біла Церква, Буча, Ірпінь, Миколаїв, Херсон, Тернопіль, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Ужгород, Рівне, Бердянськ, Мелітополь, Бровари, Кам’янець-Подільський, Павлоград та інші міста. Інтернет-аптека «Потенція» – це гарантія високої якості та доступні ціни на препарати для підвищення потенції.