Відображаються усі з 2 результатів

Active Filters: Clear Filters

Левітра 60 – ефективне вирішення проблеми з потенцією

Перепробували вже всі можливі способи відновлення потенції і все безуспішно? Чи не допомагають ніякі препарати і навіть встигли вдатися до народних засобів? Поспішаємо Вас порадувати та порекомендувати препарат для вирішення навіть найважчих проблем із порушенням потенції – Левітра 60! Левітра 60 мг без перебільшення славиться своєю максимальною ефективністю та здатністю зберігати тривалий результат. А це означає, що за допомогою таблетки Левітри Ви не тільки повернете собі якісну ерекцію, а й зможете великий проміжок часу займатися сексом без додаткових прийомів препаратів і збільшення дозувань.

Левітра завоювала довіру та популярність серед чоловіків у всьому світі, оскільки саме з її допомогою вирішилася більшість проблем із потенцією. Крім цього, на фармацевтичному ринку представлений широкий асортимент дженериків Левітри. Дженерик Левітри 60 здатний так само ефективно боротися з еректильною дисфункцією, містить у своєму складі аналогічні речовини в точно таких же пропорціях, але дженерик, як і будь-який аналог, має нижчу ціну. Тобто, дженерик левітри робить доступним препарат за такою ж ефективністю та з таким самим тривалим результатом як і в оригіналу, але за приємною низькою ціною. Тепер абсолютно будь-який чоловік зможе покращити якість свого сексуального життя.

Дозування Варденафілу 60мг: показання та протипоказання

Варденафіл – це діюча речовина препарату Левітра та інших дженериків Левітри. Завдяки Варденафілу і вдається досягти позитивного результату, повернуть чоловікові ерекцію. Варденафіл працює таким чином, що приводить стінки судин статевого органу в розслаблюючий стан, відкриває доступ для припливу крові в пахвинну зону і сам статевий член. У результаті нічого не перешкоджає в організмі наступу ерекції та її збереженню протягом усього сексу аж до фіналу. Варденафіл дарує чоловікові неймовірні приємні відчуття під час статевого акту і після завершення — яскравий фінал.

Дженерик Левітри 60 мг відповідно містить 60 мг Варденафіла. Це дозування, яке перевищує максимально допустиму добову норму речовини, і таблетка може бути розділена на необхідну кількість частин. Це дозволить зручно коригувати необхідне дозування.

Левітра 60 підійде для прийому чоловікам будь-якого віку старше 18 років, які мають як незначні, так і серйозні порушення ерекції, страждають від повного чи часткового статевого безсилля, не можуть отримати, зберегти ерекцію та прийти до фіналу.

Левітра має низку протипоказань, які забороняють приймати засіб для потенції, щоб уникнути негативних наслідків та побічних ефектів. Сюди можна зарахувати:

 • порушення центральної нервової системи;
 • захворювання серцево-судинної та кровоносної системи;
 • серйозні проблеми зі шлунково-кишковим трактом;
 • ниркова недостатність;
 • серйозні проблеми у функціонуванні печінки;
 • поєднання з нітратовмісними препаратами;
 • прийом антидепресантів;
 • спільне застосування з іншими засобами для зміцнення потенції та посилення ерекції.

Чи можна поєднувати з алкоголем?

Варденафіл немає категоричної заборони поєднання з алкоголем. Але якщо Ви хочете скрасити свій вечір за келихом вина, то це припустимо. Головне не приймати велику кількість алкоголю та обмежитись не міцними спиртними напоями (наприклад, вино, шампанське).

Рекомендації лікарів на рахунок дженериків Левітри

Навіть лікарі рекомендують дженерик Levitra для вирішення проблем з еректильною дисфункцією, але застерігають від передозувань, нехтування протипоказаннями. Фахівці наполягають на тому, що перед прийомом необхідно уважно вивчити інструкцію та дотримуватися строго норм дозування. Якщо чоловік має якесь захворювання, приймає будь-які препарати на постійній основі, необхідно відвідати лікаря для того, щоб він оцінив безпеку прийому левітри саме у Вашому випадку.

Як приймати дженерик Левітри 60 правильно?

Левітра 60 не призначена для прийому цілої таблетки і може прийматися за однією з наступних схем:

 • ¼ таблетки — на ранній стадії проблем з потенцією, за бажання посилити відчуття та при перших прийомах препарату;
 • 1/3 таблетки – для незначного порушення потенції та при масі тіла чоловіка менше 100 кг;
 • ½ таблетки – при серйозних розладах потенції та/або при масі тіла чоловіка понад 100 кг.

Приймати дженерик Левітри за вказаною схемою необхідно за 40-60 хвилин до запланованого сексу.

Тривалість дії левітри сягає 12 годин.

Зверніть увагу, що перші прийоми Левітри 60 потрібно починати з мінімального дозування та збільшувати його поступово до оптимального.

Максимальна добова доза варденафілу вважається 40 мг.

Купити таблетки варденафіл 60 в аптеці України за вигідною ціною

Якщо Вам знайоме не з чуток серйозне порушення потенції, Ви перепробували всі можливі засоби і все одно не можете досягти ерекції, Вам допоможе препарат Левітра 60 мг. Купити капсули з варденафілом 60 мг недорого Ви можете в нашій інтернет-аптеці Potencia.in.ua. У нас діють вигідні ціни та найкращі пропозиції на препарати для посилення потенції.

Ви можете замовити препарат онлайн з доставкою таблеток Levitra 60mg по всій Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Кривий Ріг, Буча, Павлоград, Львів, Рівне, Луцьк, Біла Церква, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Чернівці, Хмельницький, Івано-Франківськ, Мелітополь, Кременчук, Умань, Бердянськ, Бровари, Ірпінь та інші населені пункти України.