Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Сіаліс 10 мг: асортимент препаратів

Проблема з ерекцією може застати чоловіка в несподіваний і несподіваний момент. Ніхто не застрахований від порушення потенції, особливо в нинішніх реаліях та за сучасного способу життя. Порушений графік сну та неспання, зневага спортом, сидячий спосіб життя, нервова перенапруга та бажання все встигнути можуть призвести до збою навіть у молодого організму. Це означає, що на еректильну дисфункцію страждають не тільки дорослі чоловіки, а й молоді хлопці.

В умовах фармацевтичної галузі, що активно розвивається, було розроблено велику кількість препаратів для посилення потенції та лікування еректильної дисфункції. Одним із найефективніших і найпопулярніших препаратів у всьому світі є сіаліс. Повз самий сіаліс, було створено безліч аналогів — дженериків сіалісу. Вони виробляються з таким же складом, мають аналогічний ефект і тривалість дії. Єдина їхня відмінність — це демократична ціна, доступна кожному чоловікові.

Сіаліс 10 мг – це одне із затребуваних дозувань препарату, яке призначене для чоловіків з незначним розладом потенції. Якщо Ви маєте не запущену стадію проблем з ерекцією, дозування в 10 мг буде оптимальним та ефективним. Дженерики сіалісу, так само, випускаються у дозуванні 10 мг.

Дозування тадалафілу 10мг: показання

Активно діючою речовиною дженерика сіалісу і сіалісу є тадалафіл. Сіаліс містить 10 мг 10 мг тадалафілу. Речовина тадалафіл використовується з метою профілактики та лікування потенції у чоловіків. За допомогою нього вдається підвищити чутливо статевий орган, отримати міцну ерекцію, продовжити час сексу і досягти гарного оргазму. З тадалафілом 10 Ви забудете про незручність у процесі сексу.

Сіаліс 10 мг показаний чоловікам:

 • з незначним порушенням ерекції (млява ерекція, довгий настання ерекції, труднощі у її утриманні);
 • з невпевненістю та острахом зазнати невдачі в процесі інтиму;
 • хворим на знижену чутливість пеніса;
 • яким складно дійти до фіналу;
 • хочуть урізноманітнити інтимне життя і продатися новим відчуттям.

З повним асортиментом дженериків сіалісу інтернет-аптеки “Потенція” можна ознайомитись за цим посиланням: https://www.potencia.in.ua/uk/preparaty-dlya-posylennya-potencziyi/cialis-uk/.

Протипоказання

 • алергія та індивідуальна непереносимість речовини тадалафілу або інших речовин у складі сіалісу;
 • проблеми з нервовою системою;
 • хвороба серцево-судинної та кровоносної систем;
 • серйозні психічні порушення;
 • деформація статевого члена;
 • захворювання печінки та нирок;
 • проблеми із шлунково-кишковим трактом;
 • прийом препаратів, які містять у своєму складі нітрати;
 • особи віком до 18 років.

При наявності інших хронічних захворювань або проблем зі здоров’ям, при проходженні терапії будь-якими лікарськими засобами необхідно схвалення лікаря для прийому сіалісу. Це дозволить зробити прийом засобу для посилення потенції безпечним та ефективним.

Чи є побічні ефекти від прийому тадалафілу?

При дотриманні всіх рекомендацій (дозування, протипоказань) тадалафіл є безпечним для здоров’я чоловіка. У поодиноких випадках можуть виникати такі побічні реакції, які спричинені особливостями організму або передозуванням, як:

 • нудота, блювання, біль у животі;
 • запаморочення, головний біль;
 • закладеність носа;
 • почервоніння шкірних покривів на обличчі.

При прояві будь-якого симптому, необхідно припинити прийом капсул Сіаліс 10 мг і рекомендовано звернутися за медичною допомогою та консультацією.

Інструкція з прийому таблеток Сіаліс 10

Дженеик сіалісу 10 мг необхідно приймати по 1 таблетці, запиваючи водою, за 50-60 хвилин до передбачуваного інтиму. Щоб ерекція настала, необхідно природне бажання чоловіка (перегляд збуджуючих роликів, інтимні ласки тощо). Ефективність сіалісу зберігається в організмі ще близько 32-36 годин. Цей час може трохи відрізнятися через особливості кожної людини, її активність та харчування протягом усього часу.

Якщо Вам не вистачає сіалісу у дозі 10 мг, Ви можете випити 2 і більше таблеток.

Зауважте, що гранична добова доза тадалафілу дорівнює 40 мг!

При прийомі дженерика сіалісу можна випивати невелику кількість алкоголю.

Купити Сіаліс 10 мг в аптеці Потенція

Купити сіаліс 10мг вигідно в Україні Ви можете в інтернет-аптеці «Потенція». Окрім широкого асортименту дженериків для посилення потенції https://www.potencia.in.ua/uk/preparaty-dlya-posylennya-potencziyi/,  Ви маєте можливість скористатися безкоштовною консультацією фахівця, який допоможе у виборі препарату під Ваші скарги.

Встигніть замовити дженерик сіалісу 10 мг за низькою ціною в інтернет-аптеки Potencia.in.ua з доставкою у Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінницю, Херсон, Миколаїв, Луцьк, Рівне, Ужгород, Черкаси, Чернівці, Житомир, Полтаву, Кременчук, Павлоград, Кам’янське, Умань, Мелітополь, Бердянськ, Бровари, Ірпінь, Бучу, Суми, Чернігів та інші міста України. Наша аптека пропонує Вам найкращу ціну та умови для покупки препарату Сіаліс 10 для підвищення потенції.