Відображаються усі з 5 результатів

Active Filters: Clear Filters

Таблетки Сіаліс 40: опис та властивості

Засіб для посилення потенції Сіаліс – це найкращий вибір у боротьбі з порушенням потенції та зміцненні еректильної функції у чоловіків з 18 років та старше. Сіаліс є лідером на ринку засобів для зміцнення чоловічої потенції, користується популярністю в багатьох країнах світу і завоював довіру у чоловіків різного віку та з різним ступенем проблем. Випускається сіаліс у таблетках, які мають різне дозування діючої речовини – тадалафілу. Це дозволяє ідеально підібрати необхідне дозування для кожного пацієнта та повернути його до нормального інтимного життя.

Засіб для підвищення ерекції Сіаліс 40 дозволив безлічі чоловіків подолати проблеми з потенцією, повернути у собі впевненість та налагодити особисте життя. Адже кожен чоловік знає не з чуток, наскільки важливу роль у житті грає секс. Це не тільки про сексуальне задоволення, це ще й про злиття з партнером, про гарну розрядку, зняття нервової напруги та відчуття чоловічої сили. Тому, якщо Ви помітили якісь порушення з боку статевої системи, рекомендуємо спробувати препарат сіаліс для профілактики, зміцнення та лікування потенції. Якщо Вам потрібне інше дозування препарату, то Ви можете знайти його тут: https://www.potencia.in.ua/uk/preparaty-dlya-posylennya-potencziyi/cialis-uk/.

Дозування тадалафілу 40 мг: принцип дії

Сіаліс чудово справляється з імпотенцією завдяки активній діючій речовині – тадалафіл. Речовина Тадалафіл відома як стимулятор статевої активності у чоловіків. При потраплянні в організм чоловіка, який відчуває природне збудження, тадалафіл підвищує рівень тестостерону в крові головного чоловічого статевого гормону. Крім цього, статевий орган розслаблюється, стінки судин у ньому розширюється і наповнюється кров’ю. Сукупність цих факторів посилює збудження та чутливість статевого органу чоловіка, настає ерекція. У процесі статевого акту ерекція зберігається до кінця.

Тадалафіл у дозі 40 мг є максимальним дозуванням, яке можна приймати на добу. Підходить для чоловіків із сильним навченням еректильної дисфункції та з великою масою тіла. З препаратом сіаліс 40 мг Ви зможете вилікувати себе навіть від важкої проблеми з потенцією без особливих зусиль і не завдавши шкоди організму.

Асортимент препаратів

Сіаліс має велику кількість дженериків (аналогів), які працюють завдяки речовині тадалафілу.

Дженерики сіалісу 40 зроблені з таким самим складом як і оригінальний сіаліс. Тому будь-який якісний дженерик не поступається за ефективністю оригіналу. Виробляють більшість дженериків в Індії, що дозволяє зменшити витрати на його виробництво і, в той же момент, робить його доступним кожному. Адже не будь-яка людина може собі дозволити оригінальний сіаліс за високою ціною, особливо якщо є необхідність у систематичному прийомі.

Як приймати дженерик сіалісу: інструкція

Дженерик сіалісу 40 мг необхідно приймати чоловікам із сильними проблемами з потенцією.

Якщо Ви зіткнулися з важкою формою еректильної дисфункції або Ваша вага складається понад 100 кг, то Вам потрібно випивати по 1 таблетці (40 мг) за 50-60 хвилин до інтимної близькості.

Також таблетку тадалафілу 40 мг можна розділити на 2 частини (по 20 мг) і приймати при невеликій проблемі з потенцією або при вазі до 100 кг за такою ж схемою.

Якщо Ви раніше не приймали такі препарати, необхідно починати з мінімального дозування, поступово підвищуючи його.

Максимальна безпечна добова доза тадалафілу становить 40 мг. Результат після прийому препарату зберігається до 36 годин.

Покази та протипоказання

Головними критеріями, за якими виявляється необхідність прийому тадалафілу 40 відноситься:

 • неможливість досягти ерекції самостійно;
 • труднощі у досягненні ерекції;
 • втрата ерекції в процесі сексу;
 • неможливість прийти до фіналу;
 • відсутність чутливості або знижена
 • чутливість під час статевого акту;
 • відсутність задоволення від сексу.

Якщо ви помітили у себе хоч одну проблему, Вам допоможе прийом сіалісу 40 для відновлення чоловічої сили. Перед початком прийому обов’язково ознайомтеся з інструкцією та протипоказаннями. До основних протипоказань до прийому тадалафілу відноситься:

 • алергія на будь-який компонент препарату;
 • вік молодше 18 років;
 • проблеми в роботі серцево-судинної та кровоносної
 • систем;
 • серйозні проблеми з боку нервової системи;
 • психічні розлади;
 • хвороба нирок та печінки;
 • деформація порожнистого органу.

Купити Сіаліс 40 в аптеці України

Широкий вибір препаратів на основі тадалафілу за вигідною ціною Ви знайдете в інтернет-аптеці Potencia. Інтернет-аптека «Потенція» є лідером на ринку товарів для посилення чоловічої потенції, що налічує величезну кількість високоякісних дженериків сіалісу та інших препаратів за низькими цінами.

Купити сіаліс 40 недорого в Україні Ви можете, не виходячи з дому, в інтернет-аптеці Potencia.in.ua з доставкою в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Чернігів, Черкаси, Суми, Вінницю, Бровари, Бучу, Ірпінь, Івано-Франківськ, Кременчук, Бердянськ, Павлоград, Кам’янське, Умань, Мелітополь, Херсон, Миколаїв та інші міста України.