Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Сіаліс 5 мг: опис та властивості

Якщо Ви помітили, що Ваша ерекція стала млявою і не такою міцною або потрібно більше часу, щоб статевий член прийшов до збудження, це означає, що Ви зіткнулися з еректильною дисфункцією на початковому етапі її прояву. Даний діагноз зовсім не є вироком і легко піддається терапії. Після кількох невдач у пастелі, чоловікам важко повернути впевненість у собі, вони починають боятися та уникати інтимної близькості, а коли настає момент сексу, через страх ерекція може зовсім не настати. Для того, щоб уникнути подібної ситуації, потрібно вдатися до особливих препаратів для посилення потенції.

Засіб для лікування та профілактики еректильної дисфункції — Сіаліс, що ефективно бореться з першими ознаками порушення ерекції та ослаблення потенції у чоловіків з 18 років і до самої старості. Сіаліс 5 мг є мінімальним дозуванням препарату, яке застосовується при незначному порушенні ерекції або з метою профілактики та зміцнення потенції.

Сучасний фармацефтічексій ринок налічує величезну кількість дженериків сіалісу за доступними цінами, які можуть бути виготовлені на основі тадалафілу або скомбіновані з дапоксетином (для більшої тривалості статевого акту).

Що таке тадалафіл?

Тадалафіл – це основна речовина, яка береться за основу при виготовленні сіалісу та його дженериків. Речовина Тадалафіл здатне заблокувати в організмі процеси, які заважають у досягненні ерекції та сильного збудження, а також підвищує чутливість інтимної та інших ерогенних зон. В результаті буде досить недовгих прелюдій, щоб у Вас з’явилася чудова ерекція.

Тадалафіл дозволяє відчувати чутливіші відчуття під час статевого акту, що не дає ерекції зникнути. За підсумками, весь процес приноситиме задоволення і приведе до приголомшливого фіналу. Хороша ерекція допоможе не тільки чоловікові, а й принесе насолоду жінці, яка зможе насолодитися повноцінним сексом. За допомогою дженерика сіалісу Ви отримаєте зміцнілі стосунки з партнером, повернете собі впевненість і позбавитеся комплексів.

Інструкція до таблеток Сіаліс 5мг

Сіаліс 5 мг містить мінімальне дозування тадалафілу, що дорівнює 5 мг. Це найменша доза, якої є достатньо при початковому етапі порушення ерекції або при необхідності провести профілактику потенції.

Приймати дженерик сіалісу 5 мг необхідно за 60 хвилин перед початком інтимної близькості. Таблетка запивається водою. Результат після прийому таблетки може тривати до 32 годин, точний час дії залежить від особливостей організму.

Надалі можна збільшувати дозування препарату. Максимально допустима доза тадалафілу для організму на добу – 40 мг. Повний асортимент дженериків сіалісу можна подивитися тут: https://www.potencia.in.ua/uk/preparaty-dlya-posylennya-potencziyi/cialis-uk/.

Чи вистачить дозування тадалафілу 5 мг?

Дозування тадалафіл 5 буде абсолютно достатньо для прийому з профілактичною метою і при малому порушенні потенції. Сюди можна зарахувати не систематичні проблеми з ерекцією, мляву ерекцію, знижену чутливість статевого органу. У будь-якому випадку перші рази прийому препарату повинні починатися з мінімального дозування і тільки потім збільшуватися.

Покази та протипоказання

Основні показання до прийому сіалісу 5 мг:

 • труднощі у досягненні ерекції;
 • втрата ерекції в процесі сексу;
 • слабкі відчуття в момент інтимної близькості;
 • неможливість повноцінно розслабитися;
 • важко досягти еякуляції.

Крім показань до прийому дженерика сіалісу, варто враховувати і ряд протипоказань. Якщо у Вас є хоч одне захворювання чи проблема, не варто приймати тадалафіл без попередньої консультації з лікарем. Також з обережністю приймати препарат сіаліс людям старше 65 років.

Протипоказання сіалісу 5 мг:

 • індивідуальна непереносимість тадалафілу або будь-яких інших компонентів сіалісу;
 • одночасний прийом з нітратовмісними препаратами;
 • захворювання серця та судин (перенесений інфаркт або інсульт у недавній час, аритмія, гіпертензія, хвороба міокарда та інші проблеми);
 • захворювання печінки;
 • ниркова недостатність;
 • значні проблеми зі шлунково-кишковим трактом;
 • неповнолітній вік.

Купити дженерик Сіалісу 5 мг в Україні

Бажаєте провести профілактику своєї потенції та зміцнити ерекцію? Тоді Вам варто купити сіаліс 5 мг в нашій інтернет-аптеці «Потенція». У нас представлений широкий асортимент дженериків сіалісу 5 мг за доступними цінами, а так само інших препаратів для підвищення потецнии https://www.potencia.in.ua/uk/preparaty-dlya-posylennya-potencziyi/.

Ви можете замовити сіаліс 5мг за низькою ціною на сайті нашої інтернет-аптеки Potencia.in.ua та оформити доставку будь-яке місто України: Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінницю, Чернігів, Суми, Рівне, Бровари , Ірпінь, Бучу, Кам’янське, Павлоград, Кременчук, Умань, Херсон, Мелітополь, Бердянськ та інші населені пункти.