Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Сіаліс 80 мг: опис, принцип дії, властивості

Засіб Сіаліс є одним із провідних препаратів для лікування еректильної дисфункції та зміцнення потенції. Сіаліс 80 призначений для молодих, дорослих та літніх чоловіків без протипоказань до прийому, які зіткнулися з неможливістю отримати ерекцію, з труднощами у її досягненні, з проблемою втрати ерекції у процесі статевого акту та відсутністю еякуляції. Сіаліс включає до свого складу різні хімічні речовини, основною серед яких є тадалафіл.

Сіаліс 80 містить 80 мг активної діючої речовини — тадалафілу, який допомагає чоловічому організму налагодити потенцію і є селективним інгібітором ФДЕ5. Він блокує процеси, що заважають, у досягненні оргазму і посилює ті процеси, які відповідають за ерекцію і чутливість. Необхідно розуміти, що сіаліс 80 тільки допомагає чоловікові досягти ерекцію в момент збудження, а не викликає її сам собою.

З сіалісом будь-який чоловік не тільки поверне собі чоловічу силу, а й посилить, зміцнить її та свою впевненість у собі. Навіть, якщо у Вас немає проблем з ерекцією, сіаліс допоможе відчути нові відчуття в сексі.

Чому лікарі призначають дозування тадалафілу 80мг?

Крім оригінального сіалісу, на ринку товарів для потенції представлений широкий вибір дженериків з таким самим складом, але за зниженою ціною. Серед дженериків є й дженерики силаїсу 80 мг, які користуються широким попитом серед покупців та лікарів.

Максимальна допустима доза сіалісу (тадалафілу) на добу — 40 мг, тобто пів таблетки сіалісу 80. Дженерик сіалісу 80 мг набувається з метою економії, яка буде дуже суттєва. Все, що Вам необхідно – це поділити таблетку на 2 або 4 рівні частини та приймати за необхідності. Таким чином, однієї платівки Вам вистачить набагато довше, ніж при купівлі сіалісу 20 або сіалісу 40 практично за тією ж ціною.

Інструкція із застосування дженерика сіаліс 80 мг

Не в жодному разі не можна перевищувати максимально допустиме добове дозування тадалафілу — 40мг, оскільки це може призвести до негативних наслідків. При перевищенні дозування Ви не отримаєте кращого результату, але легко завдасте шкоди організму.

Приймати дженерик сіалісу 80 необхідно по ½, 1/3 або ¼ частини залежно від ступеня еректильної дисфункції та Вашої маси тіла.

Найчастіше рекомендовано приймати по 1/3 або ¼ таблетки сіалісу 80.

Підлогу таблетки рекомендовано приймати тільки у разі дуже сильної проблеми з потенцією або масою тіла понад 100 кг, у разі коли меншого дозування недостатньо для бажаного результату.

Початковий прийом будь-якого препарату для посилення потенції, включаючи дженерик сіалісу, необхідно починати тільки з мінімального дозування, поступово збільшуючи його, що дозволить організму адаптуватися до нової речовини.

Покази та протипоказання до Сіалісу 80

Показання для прийому Сіалісу 80 мг:

 • бажання внести в сексуальне життя різноманітність та нові відчуття;
 • проблеми в самостійному отриманні ерекції;
 • млява ерекція або повна її відсутність;
 • профілактика та зміцнення потенції у чоловіків;
 • неможливість кожного разу приходити до фіналу.

Протипоказання, за яких не рекомендовано приймати сіаліс:

 • проблеми з кровоносною системою, серцем та судинами;
 • перенесений в останній рік інсульт або інфаркт;
 • збої в роботі нервової системи;
 • критичні захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • алергія та непереносимість хоча б однієї речовини у складі препарату;
 • категорично заборонено прийом сіалісу особам віком до 18 років.

Рекомендації лікарів

Серед лікарів дженерики сіалісу користуються популярністю, але не варто нехтувати протипоказаннями та слід уважно вивчати інструкцію перед прийомом препарату. Лікарі рекомендують за наявності будь-якого хронічного захворювання або у разі сумніву чи можна Вам приймати сіаліс, відвідати лікаря та проконсультуватися в індивідуальному порядку. Якщо у Вас немає проблем зі здоров’ям, які заборонені до прийому тадалафілу, Ви зможете приймати препарат і бути спокійними.

Купити капсули сіаліс 80 в Україні

Поспішайте змінити свою сексуальну сферу життя на краще разом із Сіалісом! Купити дженерик сіалісу недорого в Україні Ви можете в інтернет-аптеці Potencia. На сайті нашої інтернет-аптеки Potencia.in.ua великий вибір препаратів для посилення потенції за вигідними цінами. З повним асортиментом засобів з вмістом тадалафілу Ви можете ознайомитись тут: https://www.potencia.in. ua/usilenie-potenczii/sialis/.

Доставка дженериків сіалісу 80 мг можлива у Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, Херсон, Миколаїв, Львів, Ужгород, Мелітополь, Бучу, Бердянськ, Бровари, Ірпінь, Павлоград, Кам’янське, Умань, Скадовськ, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Полтаву, Кам’янець-Подільський та інші міста України. Якщо Вам потрібна консультація щодо препарату, то наші фахівці з радістю дадуть відповідь на Ваші запитання та допоможуть з вибором.