Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Віагра 120 мг: асортимент препаратів

Напевно, кожна людина чула про можливу проблему з ерекцією у чоловіків. Еректильна дисфункція займає лідируючу позицію серед проблем чоловічої статі. Звичайно, екологічна обстановка, рівень стресу, напруга, посилена зайнятість на роботі, швидкий ритм життя, погане харчування, недосипання, шкідливі звички відбиваються на репродуктивній функції чоловіка і спричиняють проблеми з потенцією та ерекцією.

Одним із найпопулярніших засобів для посилення потенції у чоловіків є Віагра. Про Віагру чули всі, навіть ті, хто ніколи і не страждав від порушення ерекції. Таку популярність препарат для зміцнення ерекції завоював не просто. Це багаторічна праця, висока ефективність та повернення до нормального статевого життя великої кількості чоловіків. Повний асортимент віагри нашої інтернет-аптеки Ви можете подивитися тут: https://www.potencia.in. ua/usilenie-potenczii/viagra/.

Віагра, крім високої результативності, має значну ціну, яка доступна не кожному споживачеві. А, щоб знизити ціну, були розроблені дженерики (аналоги) препарату. Дженерик Віагри не поступається оригіналу не за складом, не за властивостями. Є так само ефективним у боротьбі з еректильною дисфункцією, але славиться нижчою ціною. Асортимент дженериків віагри дуже великий, має багато виробників і може відрізнятися в ціні.

Чому лікарі призначають Віагру 120?

При виробництві віагри та дженериків віагри використовується головний компонент – речовина силденафіл. Саме завдяки цій речовині віагра 120 мг впливає на чоловічу ерекцію. Віагра 120мг блокує фосфодіестеразу 5 типу, посилює кровообіг в організмі, забезпечує посилений приплив крові в пахвинну зону і в сам статевий член. Пеніс, з кров’ю, легко і просто відчуває ерекцію при природному збудженні чоловіка. Головне особливістю віагри 120 є стимуляція до ерекції та допомогу у її досягненні, а не просто поява ерекції. Якщо чоловік не хоче сексу в даний момент або не збуджений, то ерекція не настане навіть після прийому віагри.

Сілденафіл 120 мг недарма користується широкої популярності серед фахівців, оскільки ефективність доведено практично. Практично всі чоловіки, які прийшли зі скаргами на слабку ерекцію або її відсутність, з віагрою домоглися повернення до нормального сексуального життя без будь-яких побічних результатів у короткий термін. Віагра здатна допомогти чоловікам навіть у найважчих і занедбаних випадках, необхідне лише коригування дозування.

Як приймати Віагру 120 правильно?

Віагра 120 містить 120 мг діючої речовини силденафіл. Це нормальне дозування для чоловіків, які страждають на статеве безсилля, яке забезпечить їх стійкою і міцною ерекцією під час всього статевого акту. Віагру 120 мг необхідно приймати по 1 таблетці, запиваючи водою, за 40-60 хвилин до інтимної близькості. Якщо Ви хочете досягти максимального ефекту, необхідно випити таблетку за 1 годину до сексу.

Таблетку віагри 120 можна ділити навпіл у разі. Якщо Вам необхідне більш маленьке дозування. Пити пігулки слід так само, як і цілу.

Дженерик віагри славиться тривалою дією і здатний забезпечити чоловіка ерекцією та підвищеною чутливістю до 6 годин.

Пам’ятайте, що тривалість ефекту та момент настання результату після прийому препарату залежить від індивідуальних особливостей організму, може бути коротшим або довшим.

Віагру можна поєднувати з невеликою кількістю алкоголю.

Протипоказання та побічні ефекти

До основних протипоказань до прийому віагри 120мг відноситься:

 • алергія на силденафіл та інші речовини віагри;
 • неповнолітній вік;
 • захворювання серця, кровоносної системи та судин;
 • деформація статевого члена;
 • психоемоційна нестабільність;
 • проблеми з нирками та печінкою.

Віагра 120 є ефективним препаратом, який пройшов перевірку серед великої кількості чоловіків різного віку. Якщо дотримуватись інструкції та не нехтувати протипоказаннями, то віагра не завдасть шкоди організму.

У поодиноких випадках спостерігаються такі побічні реакції:

 • головний біль;
 • нудота;
 • запаморочення;
 • закладеність носа;
 • алергічний висип та почервоніння шкіри.

Якщо Ви виявили у себе якийсь прояв побічного ефекту, необхідно припинити прийом препарату та звернутися до лікаря за консультацією. Також Ви можете ознайомитися з іншими препаратами для підвищення потенції https://www.potencia.in.ua/uk/preparaty-dlya-posylennya-potencziyi/.

Купити дженерик Віагри 120 в аптеці з доставкою по Україні

Замовити препарат для посилення потенції віагра 120 можна на сайті нашої інтернет-аптеки Potencia.in.ua в будь-який час. В асортименті аптеки є багато препаратів для усунення еректильної дисфункції за вигідними цінами. Ми подбали про те, щоб дати Вам найкращу ціну на препарати Віагра 120 мг.

Купити дженерик віагри 120 вигідно в інтернет-аптеці «Potencia» з доставкою по Україні: Київ, Дніпро, Львів, Харків, Запоріжжя, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг, Павлоград, Кам’янське, Кременчук, Кропивницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінницю, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Суми, Бровари, Ірпінь, Бучу, Херсон, Миколаїв, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.