Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Дженерик віагри 150 для підвищення потенції

Довгий час Віагра стає справжнім порятунком для чоловіків не тільки тими, хто страждає на імпотенцію, а для тих, хто знайомий з млявою ерекцією, зі втратою насичених відчуттів у сексу і неможливістю втримати ерекцію весь статевий акт. Проблема зі статевим безсиллям торкається чоловіків і хлопців будь-якого віку через швидкий ритм життя, перенесені потрясіння. Еректильні дисфункції страждають через стан постійної напруги та стресу, перенесених травм та захворювань, через шкідливий спосіб життя. Переглянути весь список препаратів для підвищення лібідо можна тут: https://www.potencia.in.ua/uk/preparaty-dlya-posylennya-potencziyi/.

Щоб сексуальне життя не давало дискомфорту, чоловіки приймають Віагру — засіб для зміцнення потенції та сильної ерекції. Ціна на Віагру буде доступна не кожному, особливо коли вона потрібна на постійній основі. З метою зниження ціни, були розроблені дженерики віагри, які не відрізняються властивостями та складом від оригіналу. Дженерик Віагри 150мг зарядить Вас чоловічою силою надовго за дуже приємною ціною.

Як впливає Віагра 150 мг на чоловіків?

Силденафіл є діючою речовиною Віагри та дженериків Віагри. Дженерик Віагри 150 містить Сілденафіл 150 мг. Саме завдяки цій активній речовині відбувається стимулювання ерекції. Віагра, потрапляючи в організм чоловіка, починає розслаблювати стінки кровоносних судин у статевому органі, посилює приплив крові в пахвинну ділянку і загалом збільшує кровообіг в організмі. Статевий орган, максимально з кров’ю, легко досягає і тримає ерекцію весь статевий акт, але за умови природного збудження чоловіка. Це означає, що силденафіл не викликає ерекції у стан сексуального спокою, а лише допомагає її отримати, коли це потрібно.

Чому лікарі призначають Віагру 150

Віагра 150 мг користується популярністю навіть серед лікарів. Багато фахівців призначають дженерик віагри для лікування еректильної дисфункції та зміцнення потенції та з метою профілактики. Віагра 150 мг – це одне з максимальних дозувань силденафілу для організму, яке ідеально справляється з серйозними проблемами з потенцією і підходить чоловікам з великою масою тіла.

Якщо стандартного дозування Вам недостатньо, що повернутися до повноцінної статевої лікарі рекомендують віагру 150, яка точно впорається зі своїм завданням.

Чи є обмеження?

Силденафіл має певні обмеження. Якщо у Вас є одне з нижченаведених протипоказань, рекомендуємо утриматися від прийому віагри 150 або звернутися за консультацією до лікаря. До цих протипоказань відноситься:

  • вік молодше 18 років;
  • ішемічна хвороба серця, кардіоміопатія, серцева недостатність, вада серця, артеріальна гіпертонія, порушення ритму роботи серця, перенесений інфаркт або інсульт та інші захворювання серцево-судинної системи;
  • ниркова недостатність;
  • захворювання печінки;
  • порушення в роботі нервової системи;
  • прийом засобів нітрату;
  • сильне викривлення статевого члена;
  • серйозні порушення психологічного здоров’я.

Якщо ви проходите курс лікування будь-якими препаратами або має інші хронічні захворювання, рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем про те, чи можна вживати віагру без шкоди для свого здоров’я.

Як приймати таблетки Віагри 150 мг правильно?

Необхідно розуміти, що Віагра в дозі 150 мг силденафілу необхідна не кожному, хто страждає на проблеми з потенцією. Препарат підійде чоловікам із значними проблемами з ерекцією, якщо Ваша вага перевищує 100 кг і у випадку, коли менша доза не дала бажаного результату.

Дженерик віагри 150 приймати по 1 таблетці при сильній еректильній дисфункції або при вазі понад 100 кг за 40-60 хвилин до початку статевого акту.

При незначній проблемі або при вазі нижче 100 кг варто випити пігулки, так само, за 40-60 хвилин до початку інтимної близькості.

Не варто поєднувати віагру 150мг з алкоголем, оскільки це може призвести до негативних наслідків та побічних ефектів (нудота, запаморочення, блювання, алергічні висипання та ін.).

Купити дженерик віагри 150 в Україні

Якщо Ви втратили надію повернутись до нормального статевого життя, не поспішайте опускати руки. Все, що Вам необхідно, – це купити дженерик віагри 150 за вигідною ціною в інтернет-аптеці «Potencia». Віагра 150 мг подарує Вам міцну ерекцію на довгий час після прийому першої таблетки.

Ознайомитись з усім асортиментом дженериків віагри 150 Ви можете в інтернет-аптеці Potencia.in.ua за посиланням: https://www.potencia.in.ua/uk/preparaty-dlya-posylennya-potencziyi/viagra-uk/. У нас переставлена лише провідна віагри та найкращі препарати для посилення потенції за доступними цінами. Доставка можлива по всій території України.