Відображаються усі з 4 результатів

Active Filters: Clear Filters

Віагра 200 – екстрені заходи для чоловіків

Віагра 200 — це забійний удар по чоловічій потенції, який може впоратися навіть із самими, здавалося б, безнадійними випадками. Справді, віагра 200 містить просто граничну дозу силденфілу, який здатний сприйняти організм без шкоди. Віагра 200, так само, має величезну кількість дженериків, які мають великий попит серед чоловіків з сильними порушеннями ерекції і які страждають на імпотенцію. Для вирішення проблем з потенцією підійдуть препарати з цього списку: https://www.potencia.in.ua/uk/preparaty-dlya-posylennya-potencziyi/.

Будь-який дженерик віагри має ціну нижчу, ніж оригінал, а ось дженерик віагри 200 – це супер вигідна покупка, тому що ціна за блістер практично така сама, як у віагри 100, але дозування вище. Це дозволяє заощадити, купивши віагру 200 і розділивши таблетку навпіл. В результаті Ви матимете дві половинки по 100 мг. Відмінний спосіб заощадити та зміцнити свою потенцію.

Головною перевагою Віагри 200 мг є можливість завдати максимального удару по чоловічій потенції, пробудити сплячу ерекцію та повернути чоловіка до нормального сексуального життя без шкоди для здоров’я.

У яких випадках призначають дозу Віагри 200мг?

Активною діючою речовиною дженерика Віагри та оригінальної віагри є силденафіл. Максимально допустима доза силденафілу для організму чоловіка на добу становить 200 мг і застосовується в крайніх випадках.

До таких випадків можна віднести імпотенцію, повну відсутність ерекції в момент збудження, моментальна втрата ерекції на початку статевого контакту, повна або часткова втрата чутливості статевого органу і велика маса тіла чоловіка, яке недостатньо менше дозування силденафілу для отримання бажаного ефекту.

Як впливає дженерик Віагри 200 на організм?

Результат, який вдається досягти після прийому дженерика віагри 200, настає завдяки активній речовині силденафіл 200 мг. Саме силденафіл покращує кровопостачання пеніса та зони навколо неї, дозволяє тілу розслабитися та забезпечує його необхідною енергією.

Коли чоловік починає збуджуватись, у нього починає проявлятися ерекція, вона стає максимально стійкою, твердою та надійною. Така ерекція супроводжуватиме чоловіка всю інтимну близькість, дозволить дійти яскравого фіналу та подарує приємні відчуття. Після еякуляції ерекція зникне. Але в разі потреби вона може наступити ще протягом 5-6 годин без додаткового дозування препарату.

Протипоказання до прийому Віагри 200

  • індивідуальна непереносимість силденафілу або інших речовин препарату;
  • захворювання серця, судин та кровоносної системи;
  • перенесений останнім часом інфаркт чи інсульт;
  • проблеми з печінкою та нирками;
  • серйозні порушення в роботі шлунково-кишкового тракту;
  • чоловіки віком до 18 років.

Зверніть увагу, що віагра 200 мг є забійним дозуванням, яке повинно вводитися поступово.

Заборонено розпочинати прийом препарату з великого дозування!

Під час прийому віагри рекомендовано утриматися від алкогольних напоїв. Сумісність конкретного дженерика із алкоголем необхідно уточнювати індивідуально.

Інструкція до таблеток Віагра 200

Якщо Ви тільки починаєте знайомство з препаратом Віагра 200, слід починати прийом засобу з ¼, потім збільшити до ½ і тільки після цього приймати по цілій таблетці. Також засіб для посилення потенції в дозі 200 мг силденафілу можна купувати з метою економії і ділити таблетку на необхідні частини. Повний асортимент віагри дивіться тут: https://www.potencia.in.ua/uk/preparaty-dlya-posylennya-potencziyi/viagra-uk/.

Віагра 200 показана чоловікам із серйозними проблемами з потенцією та з вагою 100 і більше кілограм.

Таблетку необхідно запивати водою та приймати за 50-60 хвилин до статевого акту. Ефективність препарату триває 6 годин.

Максимально допустиме добове дозування віагри – 200 мг (1 таблетка).

Купити Віагра 200 за вигідною ціною в аптеці України

Перепробували всі можливі засоби для потенції та ніяк не досягли бажаного результату? Поспішайте купити дженерик Віагри 200 за низькою ціною, яка дає 100% результат. Пігулки Віагра 200 мг зможе впоратися навіть із найважчим порушенням ерекції та забезпечить Ваше інтимне життя яскравими та незабутніми відчуттями.

Придбати Віагру 200 в Україні можна в інтернет-аптеці «Potencia» з можливою доставкою в Київ, Дніпро, Львів, Харків, Запоріжжя, Одесу, Запоріжжя, Миколаїв, Кривий Ріг, Чернігів, Суми, Черкаси, Луцьк, Кропивницький, Павлоград, Кам’янське , Полтаву, Кременчук, Бровари, Ірпінь, Бучу, Черкаси, Чернівці, Рівне, Умань та інші міста України.