Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Віагра 25 мг: асортимент препаратів

З порушенням еректильної дисфункції стикається кожен десятий чоловік молодого віку, кожен третій віком від 35 років і кожен другий віком від 50 років. Це дозволяє дійти висновку, що більшість населення страждає від порушення ерекції і слабкої потенції. Дані відомості стимулювали фармацевтичні компанії зайнятися створенням та виробництвом препаратів для посилення потенції у чоловіків. Адже порушення ерекції — це не лише неможливість жити нормальним статевим життям, а й великий удар із психологічного здоров’я чоловіка.

Шляхом довгих і ретельних розробок вдалося створити широкий асортимент препаратів для чоловічої потенції з різним складом і діючими речовинами. Одним із популярних та відомих препаратів для чоловіків у всьому світі є Віагра. Мінімальне дозування препарату Віагра – 25 мг. Віагра налічує величезну кількість дженериків (аналогів) за доступними цінами з високою ефективністю та аналогічним складом. Ознайомитися з повним асортиментом дженериків віагри можна тут: https://www.potencia.in.ua/uk/preparaty-dlya-posylennya-potencziyi/viagra-uk/.

Як Сілденафіл впливає на організм?

Основною діючою речовиною Віагри 25 є Сілденафіл 25 мг. За допомогою нього препарат і є максимально результативним, оскільки саме під впливом Сілденафілу до чоловіка повертається чоловіча сила.

Ця активна речовина, потрапляючи в організм чоловіка, розслаблює м’язи та розширює судини статевого члена. В організмі починається посилений кровообіг і значний обсяг крові заповнює статевий орган та зону паху. Трохи прелюдій та статевий член стане міцним та стійким надовго, а чутливість інтимної зони підвищиться у багато разів. Все це дозволить здійснити повноцінний статевий акт без втрати ерекції та швидкого фіналу. З препаратом для посилення потенції Віагра, Ваше життя налагодиться після першої таблетки.

Чому рекомендують починати приймати Віагру з дозування 25 мг?

Як і будь-який незнайомий препарат, Віагру необхідно починати пити з мінімальної дози (25 мг), щоб дати можливість організму адаптуватися та подивитися на його реакцію. Як показує досвід, якщо Ви вперше п’єте препарат для посилення потенції, мінімальної дози Вам буде абсолютно достатньо для отримання бажаного результату. Надалі можна поступово збільшувати дозу препарату.

Чоловіки, які мають невелику масу тіла, також часто обмежуються дозуванням 25 мг. Віагра 25 мг добре підходить для профілактики проблем із потенцією у чоловіків різного віку.

Таблетки Віагра 25 мг для чоловіків: показання та протипоказання

Основні показання до прийому Віагри 25:

 • еректильна дисфункція у чоловіків віком від 18 до 65 років;
 • невелика маса тіла (до 60 кг);
 • перше знайомство та початковий прийом препарату Віагра;
 • для профілактики проблем з потенцією;
 • для підвищення чутливості під час сексу;
 • за бажання досягти яскравішого фіналу.

Протипоказання до прийому Віагри 25 мг:

 • жінки (для жіночої статі існують окремі препарати для посилення потенції та підвищення лібідо);
 • чоловіки віком до 18 років і старше 65 років (необхідна консультація лікаря);
 • паралельний прийом з іншими препаратами для посилення потенції та ерекції;
 • деформація статевого органу;
 • проблеми в роботі серця, проблеми з судинами та кровоносною системою;
 • захворювання печінки та нирок;
 • серйозні проблеми зі шлунково-кишковим трактом;
 • індивідуальна непереносимість Сілденафілу та інших допоміжних компонентів у складі Віагри.

Купити Віагру 25 в інтернет-аптеці за вигідною ціною

В інтернет-аптеці «Potencia» Ви зможете купити Віагру 25 за вигідною ціною для посилення чоловічої потенції, зміцнення ерекції та профілактики здоров’я статевої системи. На веб-сайті інтернет-аптеки Potencia.in.ua представлений широкий вибір Віагри різних виробників і низькою ціною.

Ви можете самі ознайомитися з препаратами та замовити Віагру, або скористатися нашою безкоштовною консультацією фахівця, який докладно розповість про кожен товар, вислухає Ваші скарги, побажання та порекомендує, що саме Вам необхідно. Будемо раді допомогти Вам у виборі та оформленні замовлення. Доставка Віагри 25 можлива у Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Житомир, Запоріжжя, Львів, Рівне, Черкаси, Чернівці, Миколаїв, Мелітополь, Бердянськ, Херсон, Кременчук, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Бровари, Бучу, Ірпінь, Умань, Павлоград, Кам’янське, Суми, Чернігів, Кропивницький та інші міста України. Наша аптека подбала про те, щоб надати Вам широкий асортимент та найкращі ціни на препарати Віагра 25 мг для посилення потенції.