Відображаються усі з 3 результатів

Active Filters: Clear Filters

Віагра 50 мг для підвищення потенції

Віагра – це найпопулярніший у світі метод у боротьбі з порушенням ерекції у чоловіків різного віку. Він підходить для прийому молодим людям, старшим 18 років та людям старшого віку (рекомендовано після 65 років приймати препарат лише зі схваленням лікаря). Здається, навіщо молодим хлопцям потрібна Віагра? У людей існує стереотип, що віагра необхідна лише літнім чоловікам, які страждають на імпотенцію.

Поспішаємо розвіяти цей міф!

Статистика показує, що з кожним роком проблема з ерекцією торкається все більше чоловіків і чималий відсоток чоловіків – це хлопці 18-25 років. Виною всьому напружений і швидкий ритм життя, втома, недосипання, емоційна перенапруга, стреси та емоційні потрясіння. Тобто еректильна дисфункція — це глобальна проблема, яка потребує вирішення та усунення. З цією метою і було розроблено Віагра — потужний засіб боротьби з чоловічим безсиллям.

Сілденафіл – що це?

Віагра є набір хімічних елементів, які впливають на статеві гормони, інтимні зони і на нервову систему. Віагра, сама по собі, не містить у своєму складі гормонів! Активним речовим діючим Віагри виступає Сілденафіл – інгібітор PDE 5.

Сілденафіл 50 блокує процеси, які заважають настанню ерекції та її утримання, а також стимулює процеси, що допомагають посиленню потенції. У такі процеси входить розслаблення організму, зняття напруги, заряд енергією, посилений кровообіг та приплив крові до статевого члена, підвищення чутливості статевого органу. Як тільки чоловік почне відчувати природне збудження та бажання сексу, у нього швидко настане ерекція, яка триматиметься до самого фіналу. Статевий акт буде приємнішим, чутливішим, а еякуляція сильнішою.

Віагра 50 є максимально ефективним засобом, який допомагає чоловікам у скрутну хвилину та повертає їх до нормального сексуального життя. Головне — дотримуватися інструкцій, не перевищувати дозування та вивчити протипоказання. Тоді Віагра стане Вашим надійним та безпечним помічником! З повним списком препаратів для підвищення потенції Ви можете ознайомитись за цим посиланням: https://www.potencia.in.ua/uk/preparaty-dlya-posylennya-potencziyi/.

Дозування Віагри 50 мг – чи вистачить?

Віагра для посилення чоловічої потенції в дозуванні 50 мг є невеликим дозуванням даної речовини, але здатна впоратися з незначними порушеннями ерекції, з першими ознаками проблеми, а також використовуватися з метою профілактики. Віагра 50 мг підходить чоловікам не великої статури. Рекомендовано розпочинати прийом Віагри з невеликої дози і лише за необхідності її збільшувати. Можливо, Вам цілком достатньо буде і Віагри 50 мг надалі.

Інструкція до пігулок Віагра 50

Засіб для зміцнення потенції Віагра 50 мг застосовується за необхідності та з метою лікування чи профілактики.

У період лікування або профілактики необхідно приймати по 1 таблетці перед сном протягом 1 місяця.

Якщо Ви бажаєте обмежитися разовим прийомом, випити 1 таблетку Віагри 50 мг за 30-40 хвилин до статевого акту. Максимальний результат настає через 1 годину і продовжується до 6 годин. При необхідності можна збільшувати дозування Віагри. Якщо Вас цікавить віагра з іншим дозуванням, то можете подивитися тут: https://www.potencia.in https://www.potencia.in/ua .ua/usilenie-potenczii/viagra/.

Таблетку слід запивати водою та не поєднувати з алкогольними напоями.

Покази

 • труднощі у досягненні ерекції, млява ерекція;
  нездатність до ерекції навіть у момент сильного сексуального бажання;
 • втрата ерекції у процесі інтимної близькості;
  неможливість розслабитися та абстрагуватися в момент сексу;
 • бажання отримати більш яскраві відчуття та дійти до потужного фіналу.

Протипоказання

 • серйозні проблеми із серцево-судинною системою (серцева недостатність, підвищений тиск, тахікардія, перенесений інфаркт/інсульт тощо);
 • неправильна робота нервової системи;
 • захворювання печінки;
 • ниркова недостатність;
 • серйозні розлади психіки;
 • сильне викривлення статевого члена;
 • суміщення з іншими препаратами для потенції;
 • інші хронічні захворювання (вимагають консультації лікаря);
 • алергія на речовини у складі препарату;
 • неповнолітній вік;
 • представники жіночої статі.

Купити дженерик Віагри 50 в Україні

Дженерик Віагра 50 – найкраще рішення для боротьби з еректильною дисфункцією за доступною ціною. В інтернет-аптеці «Potencia» Ви знайдете безліч препаратів-аналогів Віагри з такою ж ефективністю, але за нижчою ціною.

Поспішайте купити дженерик Віагри вигідно в Україні з можливість замовити віагру 50 у будь-який зручний час на сайті інтернет-аптеки Potencia.in.ua з доставкою у Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів, Житомир, Вінницю, Луцьк, Ужгород, Кривий Ріг Ріг, Івано-Франківськ, Павлоград, Кам’янське, Бучу, Ірпінь, Бровари, Умань, Мелітополь, Бердянськ, Херсон, Черкаси, Чернігів, Суми та будь-яке інше місто України. Купуючи в аптеці Потенція, Ви можете бути впевнені, що отримаєте найкращу ціну на таблетки Віагра 50 мг в Україні.