Відображаються усі з 2 результатів

Active Filters: Clear Filters

Авана для потенції: про препарат

Потенція — це поняття, яке включає сексуальне бажання, потяг, здатність до збудження і повноцінного статевого акту, який приносить задоволення і не приносить незручностей. У великого відсотка чоловіків можуть зустрітися проблеми у сексуальному плані. Проблеми з потенцією несуть у собі, як психоемоційні причини, і фізичні. Більшість причин не є відхиленнями від норми та проходять згодом самостійно або за допомогою спеціаліста.

Для того, щоб почуватися повноцінно та комфортно під час статевої близькості, вченими було розроблено препарат для чоловіків, які зіткнулися з еректильною дисфункцією. Простими словами, статевий орган чоловіка не здатний до ерекції, а саме сексуальне бажання та збудження є. Це препарат аванафіл.

Авана є сучасним варіантом віагри, відрізняється більш модернізованим складом та має іншу діючу речовину. Якщо віагра виготовляється на основі силденафілу, то авана виробляється на основі речовини аванафіл. Дана речовина має прискорену дію, швидко адсорбується і результат помітний вже через 15 хвилин після прийому. Максимального піку речовина досягає вже через 30-40 хвилин, що значно швидше, ніж віагра та інші препарати. Avanafil збільшує чутливість статевого органу, посилює до нього приплив крові та дає поштовх до можливої ерекції.

Аванафіл: у якому випадку варто приймати?

Аванафіл безпечний і не викликає звикання. Препарат не потребує щоденного застосування, його можна випивати за потреби. Авана стане надійним помічником за бажання досягти ерекції, якщо самостійно цього не вдається зробити. Якщо Ви сексуально збуджені, хочете насолодитися статевим актом та отримати повноцінну можливість зайнятися сексом, рекомендуємо купити Avanafil. Крім цього, якщо Ви зіткнулися з тимчасовою проблемою з потенцією, пов’язаною з перевтомлюваністю, нервовим перенапругою, психологічною травмою, Вам допоможе аванафіл.

Дженерік не гірший за оригінал

Для тих, хто не може собі дозволити купувати оригінальний препарат аванафіл, провідними професіоналами було розроблено альтернативні аналоги даного препарату – дженерики. Дженерік аванафіла має ту ж діючу речовину, аналогічний хімічний склад та принцип дії, що й оригінал.

Результат, який Ви отримаєте від дженерика Avana, нічим не відрізняється і буде такий же, тільки за менші гроші. Так як вартість дженерика в рази нижча. З детальним асортиментом товарів запрошуємо ознайомитись у нашій інтернет-аптеці Potencia.in.ua.

Інструкція до препаратів на основі речовини аванафіл

Добова доза аванафілу – 100 мг. Мінімальна доза може становити 50 мг, а максимальна – 200 мг. Не рекомендовано перевищувати цю дозу, оскільки може виникнути передозування препаратом. Доза понад 200 мг не дасть посиленого ефекту, а лише принесе негативні наслідки.

Прийом препарату рекомендований за 15-30 хвилин на початок статевого акту. Дія речовини продовжуватиметься протягом доби та дасть можливість здійснювати протягом цього часу будь-яку необхідну кількість статевих актів. Поштовхом до появи ерекції є сексуальне збудження або ласки. У спокійному стані аванафіл не викликає появу ерекції.

Протипоказання

Перед застосуванням засобу Авана переконайтеся, що у Вас немає нестерпності будь-якого елемента у складі. Якщо ви п’єте ліки, маєте хронічні або набуті захворювання, ми рекомендуємо звернутися за консультацією до вашого лікаря, щоб переконатися в безпечному застосуванні Avanafil.

Протипоказаний аванафіл людям із серцево-судинними захворюваннями, людям із анатомічною деформацією статевого органу, захворювання нирок, цукровий діабет.
Аванафіл заборонено застосовувати людям, які не досягли 18 років.

Де купити Avana в Україні?

Купити Авана за вигідною ціною можна в спеціалізованій аптеці. Цей засіб допоможе повернути сексуальну насолоду у ваше життя! Рекомендуємо ознайомитись з асортиментом препаратів на основі аванафілу в інтернет-аптеці Potencia.in.ua. Наші консультанти з радістю допоможуть у виборі препарату та нададуть належну консультацію.

Ви можете придбати Avana в Україні вигідно на території всієї країни та оформити доставку в будь-яке місто України. Купуючи дженерик Аванафіл у нас, Ви можете бути впевнені, що отримаєте якісний продукт.