Показано 1–12 із 25

Active Filters: Clear Filters

Сіаліс – що це?

Близько 20% чоловіків із сучасному світі стикаються з проблемами з ерекцією. Це може бути наслідком психологічного переживання, фізичної травми чи перенесеними захворюваннями. Найчастіше такий період триває якийсь час і після цього все відновлюється та налагоджується. У будь-якому випадку, період відновлення та вирішення проблеми може зайняти чимало часу. Для того, щоб проблеми з ерекцією не заважали сексуальному життю чоловіка, був розроблений препарат сіаліс.

Сіаліс – це досить відомий і популярний препарат для лікування проблем з потенцією у чоловіків різного віку (від 18 років і старше). Сіаліс дозволяє в момент сексуального збудження повернути еректильну функцію та забезпечити повноцінний статевий акт без передчасного падіння члена. Сіаліс допоміг багатьом парам повернути колишню сексуальну активність, а хлопцям подарував впевненість, позбавив комплексів та страху невдачі.

Дженерик сіалісу для потенції: переваги

Сіаліс має досить високу ціну і не всім буде доступним для придбання. З цією метою було розроблено аналоги препарату, так звані дженерики. Дженерик – це ідентичний за складом аналог оригінального препарату, він має такі ж принципи дії, результат, ефективність та протипоказання, як і оригінал. Єдиною та головною відмінністю дженерика сіалісу є його доступна ціна. Тому він і користується величезним попитом, адже всі хочуть покращити свою ерекцію, але не всі мають фінансову можливість платити за початковий оригінальний сіаліс. 

Широкий асортимент дженериків сіалісу представлений в інтернет-аптеці Potencia.in.ua.

Інструкція: як приймати сіаліс правильно?

Сіаліс необхідно приймати за 15-30 хвилин до початку статевого акту, щоб препарат встиг почати свій вплив на організм. Таблетки запивається водою. Добова доза становить 1 таблетку. Цієї дози достатньо для того, щоб забезпечити хорошу ерекцію в момент збудження протягом усього дня чи ночі. Максимальний результат після прийому можна відчути через 1-2 години. Передозування не призведе до кращої якості ерекції, але може завдати шкоди організму. 

Вибери своє дозування сіалісу:

Сіаліс  5 мгСіаліс 10 мгСіаліс 20 мгСіаліс 40 мгСіаліс 60 мгСіаліс 80 мг

Механізм впливу

В основі сіалісу лежить речовина тадалафіл, яке саме призначене для вирішення проблем з ерекцією та її лікуванням. У момент збудження за допомогою тадафілу відбувається значний приплив крові до статевого органу чоловіка, внаслідок чого і відбувається ерекція. Ерекція зберігається доти, доки чоловік відчуває сексуальне збудження або відбувається статевий акт. Після завершення статевої близькості ерекція зникає, але може виникнути знову при повторному збудженні. Якщо Ви випили сіаліс і не відчуваєте збудження і не хочете сексу, то ерекція сама по собі не станеться. Тадалафіл діє до 36 годин.  

Протипоказання сіалісу

Сіаліс дуже ефективний у вирішенні проблем, пов’язаних з потенцією, але має низку протипоказань до застосування:

  • захворювання серця, судин, нирок;
  • алергія на компонент препарату;
  • печінкова недостатність;
  • цукровий діабет;
  • з обережністю приймати чоловікам похилого віку;
  • сіаліс заборонено застосовувати особам, які не досягли 18 років;
  • при наявності будь-яких інших захворювань або прийому будь-яких лікарських препаратів, необхідно проконсультуватися з лікарем про безпечний прийом і поєднання сіалісу.

Де купити сіаліс в Україні?

Сіаліс – найкращий засіб для вирішення проблем з потенцією за вигідною ціною. Купити сіаліс недорого в Україні Ви зможете в інтернет-аптеці Potencia.in.ua. В аптеці Ви знайдете величезний вибір сіалісу за різними цінами та зможете підібрати той, який підходить саме Вам. Сіаліс може бути як у вигляді гелю, так і капсулах.

Доставку сіалісу здійснюємо швидко та анонімно в Київ, Дніпро, Тернопіль, Кривий Ріг, Полтава, Павлоград, Харків, Бровари, Одесу, Львів, Ужгород, Запоріжжя, Луцьк, Хмельницький, Вінницю, Умань, Кропивницький, Кам’янське, Нікополь, Миколаїв, Херсон, Суми, Біла Церква, Чернігів, Івано-Франківськ, а також в інші міста України.

Пам’ятайте, що проблема з ерекцією – це не привід відмовлятися від задоволення. Варто купити сіаліс та сексуальне життя відразу ж налагодиться та повернеться до колишнього ритму. Купувати сіаліс на “Potencia” вигідно!