Відображаються усі з 8 результатів

Active Filters: Clear Filters

Камагра – що це таке?

Камагра є одним із найпопулярніших аналогів віагри. Тобто камагра — це препарат, який використовують для лікування ерекції у чоловіків.

Проблема з потенцією у чоловіків є поширеною проблемою, яка викликана різними захворюваннями організму (не обов’язково захворювання інтимного характеру), а також виникає під впливом стресу та нервового перенапруги. Сама проблема відсутності нормальної ерекції у чоловіків не несе жодної шкоди для організму, але завдається істотного дискомфорту чоловічій статі в інтимному житті. Чоловік не може забезпечити повноцінний статевий акт своїй другій половинці і сам не може отримати розрядку і сексуальне задоволення. Це психологічно впливає на чоловіка, створює проблеми в сімейних відносинах. 

Препарат камагра для потенції: переваги

Проблема з потенцією, що виникла, — це не привід закриватися від усіх і йти в себе. У сучасному світі недостатня ерекція або її відсутність цілком розв’язується і можна виправити. Провідні фахівці постаралися над тим, щоб повернути сексуальне життя тим, хто страждає на порушення потенції та створили камагру. 

Камагра здатна за лічені хвилини впоратися з порушенням еректильної дисфункції та подарувати статевому органу стійку ерекцію. Діюча речовина камагрисилденафіл. Він здатний зробити процеси в організмі, які змусять кров прилити до статевого органу, зробивши його більш чутливим та подарувавши можливість до ерекції. Після прийому препарату Ви зможете здійснити повноцінний статевий акт, не переживаючи за те, що Ваш організм підведе Вас та Ваш член не протримається у стійкому стані весь процес. Одна таблетка камагри дозволить повернутися Вам до попереднього життя та налагодить Ваші сексуальні стосунки з партнером. 

Показання та протипоказання

Основним показанням до застосування камагри є еректильна дисфункція, яка несе в собі повну або часткову відсутність до можливої ерекції в момент сексуального збудження. Ви можете приймати камагру, коли бажаєте зайнятися сексом або в момент інтимних ласок, якщо боїтеся, що організм зможе самостійно зробити ерекцію. Варто зазначити, що камагра – це не афродизіак, який спонукає сексуальне бажання і збільшить потяг. Вона лише забезпечить вам гарну ерекцію, коли ви будете самі збуджені.

Перед вживанням камагри переконайтеся, що всі компоненти препарату безпечні для Вас і не викликають алергічної реакції. Якщо у Вас є хронічні або набуті захворювання пов’язані з серцево-судинною та нервовою системою, є проблеми з печінкою, непереносимість лактози, загострення виразкової хвороби не рекомендовано вживати камагру.

Якщо Ви приймаєте донатори оксиду азоту або нітрати, то прийом камагри Вам протипоказаний. 

Не вживати камагру дітям до 18 років.

Інструкція до застосування камагри

Камагру рекомендовано випивати за 1 годину до передбачуваного статевого акту. 

Добова доза становить 1 таблетку (50 мг), мінімальна доза – 25 мг, максимально допустима добова доза – 100 мг. 

Найкращий ефект після застосування спостерігається протягом 4-5 годин і може досягати 6 годин. 

Покупка таблеток камагри в Україні

Кожна людина повинна отримувати задоволення від життя, не винятком є і сексуальний аспект. Якщо Ви зіткнулися з проблемою ерекції, це не привід забути про секс, а привід купити камагру. Широкий асортимент камагри за низькою ціною Ви знайдете в інтернет-аптеці “Potencia”. У нас представлені лише найкращі препарати для вирішення проблем із потенцією. Ви можете купити камагру не дорого та оформити доставку до будь-якого міста України. Інтернет-аптека Potencia.in.ua приймає замовлення цілодобово, тому раді бачитимемо Вас у будь-який час доби!

Ефект від прийому камагри

З камагрою Ви повернете собі колишні відчуття, поринете у світ задоволення, зможете здійснювати повноцінний статевий акт без переживань та думок про невдачу. Все це завдяки одній таблетці, яка завжди буде під рукою. З камагрою Ви почуватиметеся справжнім чоловіком без шкоди для здоров’я та без особливих зусиль!