Показано 1–12 із 14

Active Filters: Clear Filters

Таблетки левітру – що це?

Препарат левітра – це популярний засіб для посилення потенції, який дарує якісну та тривалу ерекцію під час сексуального збудження чоловіка. За допомогою левітри велика кількість чоловіків, які зіткнулися з проблемою ерекції, її короткою тривалістю або повною її відсутністю, налагодила своє інтимне життя. Ритм сучасного життя, перенапруга на роботі, велика завантаженість та інші труднощі можуть негативно впливати на рівень потенції, знижуючи її. Всі ці психологічні чинники не лише виснажують організм, а й порушують ерекцію у чоловіків.

Щоб вирішити цю проблему швидким і легким способом, достатньо випити таблетку левітри напередодні очікуваного статевого акту і вже поступово з часом займатися вирішенням психічного здоров’я. Крім вищезгаданих факторів, що впливають на порушення ерекції, негативні наслідки можуть мати різні інтимні захворювання, травма статевого органу, проблеми з нервовою та кровоносною системою, наявність гриж у міжхребцевих відділах. Варто розуміти, що левітра допоможе впоратися з проблемою ерекції, але не вилікує від інших захворювань. 

Дженерик левітра для потенції – кому підійде?

В основі виробництва левітри лежить речовина варденафіл, який і впливає на організм і дарує хорошу ерекцію. За допомогою даної речовини препарат є таким результативним. Ціна левітри на ринку доступна не всім споживачам, але була створена велика кількість аналогів за різними цінами, з якими Ви зможете ознайомитись в нашій інтернет-аптеці Potencia.in.ua. 

Дженерик левітри — це повний аналог левітри, має такий же хімічний склад, в основі якого лежить варденафіл. Тому результат від прийому дженерика Ви отримаєте абсолютно такий же.

Вибери своє дозування Левітри:

Левітра 10 мгЛевітра 20 мгЛевітра 40 мгЛевітра 60 мг

Як діє препарат?

Як ми вже сказали, діючою речовиною левітри є засіб варденафілу гідрохлорид. Варденафіл, потрапляючи в організм чоловіка, запускає процес, який спричиняє розслаблення м’язів у статевому органі та посилює кровотік у цій зоні. Під час інтимних ласок та сексуального збудження настає швидка ерекція, яка здатна триматися весь статевий акт. За бажання через час повторити близькість, левітра зберігає свою ефективність і не вимагає додаткової дози препарату.

Діяти левітра починає вже через 15 хвилин після прийому. Препарат вживається перорально, запиваючи склянкою води. 1 таблетки на добу достатньо для того, щоб протягом цього часу можна було здійснювати статеві акти.

Протипоказання засобу:

  • непереносимість будь-якого компонента препарату;
  • не застосовувати жінкам та дітям до 18 років;
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • захворювання печінки;
  • артеріальна гіпотонія;
  • перенесений інфаркт або інсульт у недавньому часі;
  • виразкова хвороба в момент загострення;
  • вживання разом з нітратами або донаторами оксиду азоту;
  • обережне застосування людям віком від 65 років.

Де і як зберігати таблетки левітри?

Левітра випускається у формі таблеток у блістері, які зручно приймати та носити із собою. Препарат не вимагає особливих вимог щодо зберігання.

Левітру зберігати в сухому місці при температурі не вище 30°С, не залишати на сонце та у доступному для дітей місці. 

Термін придатності левітри – 3 роки. Слідкуйте за тим, щоб не приймати препарат після закінчення терміну придатності. 

У разі прийому простроченого препарату або прийому препарату дітьми негайно зверніться за медичною допомогою. 

Де купити левітру в Україні вигідно?

Якщо Ви зіткнулися з тим, що Вам не вдається досягти ерекції або вона з’явиться і відразу ж зникає, це не привід зневірятися. Вам допоможе пройде препарат левітра! Купити левітру в Україні вигідно Ви зможете в інтернет-аптеці Potencia.in.ua. У нашій аптеці представлений широкий асортимент препаратів для потенції на основі варденафілу. Ознайомитись з асортиментом та отримати компетентну консультацію Ви зможете у менеджерів нашої аптеки. Купити левітру недорого на сайті Potencia.in.ua можна в будь-який зручний для Вас час.

Замовити левитру анонімно можна у Києві, Дніпрі, Умані, Полтаві, Харкові, Ужгороді, Запоріжжі, Хмельницькому, Одесі, Львові, Вінниці, Кропивницькому, Броварах, Луцьку, Івано-Франківську, Кривому Розі, Миколаєві, Херсоні, Сумах, Чернігові, Павлограді, а також в інших містах України. Доставка здійснюється за тарифами перевізника. При замовленні левітри на певну суму Ви отримаєте безкоштовну доставку.