Показано 1–12 із 20

Active Filters: Clear Filters

Дапоксетин – що це?

Дапоксетин є одним із найбільш продаваних лікарських засобів для вирішення проблеми з передчасною еякуляцією у чоловіків. Ця проблема зустрічається у великої кількості представників чоловічої статі різних вікових груп. Дапоксетин допоможе уникнути передчасної еякуляції у людей з 18 до 64 років. Не варто дивуватися, що проблеми сексуального плану можуть виникати у молодих людей, оскільки причина швидкого сім’явипорскування часто криється в психологічній проблемі, а не є наслідком вікових змін. З дапоксетином Ви забудете, що таке неконтрольована та швидка еякуляція, зможете насолодитися сексуальною близькістю, не думаючи про те, що щось піде не так. Крім цього, Ваша жінка отримає насолоди від тривалого контакту. Вирішення проблеми з передчасною еякуляцією допоможуть налагодити особисте життя, зняти напругу у відносинах. 

Принцип дії дапоксетин

Ефективна дія дапоксетину на чоловіків полягає в його вплив на симпатичну нервову систему, внаслідок чого відбувається реакція на рефлекс еякуляції. Після прийому дапоксетину знижується чутливість статевого органу чоловіка і стає важче наблизитись до моменту сім’явипорскування. Це дозволяє продовжити статевий акт та насолодитися ним обом партнерам. Дапоксетин славиться швидкою дією, його достатньо випити за 15-30 хвилин до початку статевого акту, а поки Ви насолоджуватиметеся прелюдією, препарат почне активно діяти. Крім цього, дапоксетин має тривалий ефект і дозволить займатися комфортною близькістю без передчасного її завершення протягом 5-6 годин.

Показання та протипоказання

Дапоксетин показаний людям різного віку, які зіткнулися з проблемою неконтрольованої передчасної еякуляції. Сюди можна віднести сильну чутливість статевого члена, тривалу відсутність сексуального контакту, психоемоційні причини, нервову напругу, гормональний збій і т.д. У деяких випадках проблема неконтрольованої еякуляції може ховатися в різних захворюваннях: травми голови, спинного мозку, наявність злоякісних і доброякісних утворень, інфекції та інші запальні процеси в організмі. У цьому випадку рекомендовано звернутися до професіонала, щоб уникнути незворотних наслідків. Поки Ви вирішуватимете шукати та вирішувати проблему, дапоксетин допоможе вести Вам нормальне особисте життя без дискомфорту.

До протипоказань дапоксетину можна віднести непереносимість елемента у складі препарату, захворювання серця, судин, проблеми зі шлунком, хвороба печінки, епілепсія. Протипоказаний до застосування особам до 18 років та старше 65 років. Зверніть увагу, що дапоксетин може знижувати реакцію та концентрацію уваги. 

Інструкція до препарату

Дапоксетин може випускатися в різних дозах: 30мг, 60мг, 90мг. Відповідно, чим вища доза препарату, тим сильнішим і тривалішим може триматися ефект. Не варто розпочинати початковий прийом із максимальної дози. Б

Велика доза препарату (90мг) рекомендована чоловікам з вагою понад 100 кг або тим, для кого доза нижче є неефективною. 

Дапоксетин 30мг і дапоксетин 60мг приймається по 1 таблетці на добу.

Дапоксетин 90мг приймається за 1/2 або по 1/3 таблетки або по 1 таблетки на добу в залежності від ваги чоловіка та величини його проблеми.

Рекомендовано випивати препарат за 30 хвилин до статевого акту для отримання максимальної ефективності. Тривалість дії дапоксетину спостерігається до 6 годин.

У якій інтернет-аптеці купити дапоксетин?

Якщо Ви бажаєте покращити стан Вашої статевої системи, налагодити інтимну сферу життя з другою половинкою, збільшити тривалість ерекції без передчасної еякуляції, рекомендуємо купити дапоксетин у нашій інтернет-аптеці Potencia.in.ua. У нас Ви знайдете широкий асортимент препаратів для чоловіків та жінок за вигідною ціною. Купити дапоксетин в Україні недорого можна на сайті нашої аптеки в будь-який час доби. У нас діє можливість отримати консультацію спеціаліста в режимі онлайн та оформити доставку по Україні.