Показано один результат

Active Filters: Clear Filters

Спрей для продовження статевого акту

Короткочасний статевий акт через ранню еякуляцію у чоловіка є поширеною проблемою серед багатьох пар. Передчасне сім’явипорскування може відбутися як відразу ж після початку близькості, так і на етапі прелюдій та інтимних ласок. Ця проблема дуже впливає на психіку чоловіків, спричиняє появу комплексів, а багато чоловіків починають вважати себе неповноцінними. Звичайно, такий моральний настрій зіпсує не лише особисті стосунки, а й впливатиме на робочі моменти та навіть дружбу. З появою проблем ранньої еякуляції, чоловіки закриваються у собі та уникають контакту із зовнішнім світом. Для того, щоб налагодити життя таким чоловіків, був винайдений спеціальний спрей-пролонгатор для статевого акту.

За допомогою спрею для продовження статевого акту налагодиться не тільки інтимна сфера життя, а нормалізується психічний фон. Чоловік поверне впевненість у собі, перестане уникати зустрічі з протилежною статтю і, цілком імовірно, що через час ця проблема вирішиться і потреба в додаткових засобах для продовження задоволення зникне. span class=”Apple-converted-space”>

Переваги використання спреїв для продовження сексу

Серед засобів для продовження сексу існує безліч різноманітних таблеток, порошком, спреїв, мазей, гелів і т.д. На особливу увагу в цьому списку заслуговує спрей-пролонгатор. Спрей є засобом місцевого впливу, не вимагає прийому внутрішньо, тим самим знижуючи побічні реакції організму і є абсолютно нешкідливим. Крім того, практично всі таблетки, капсули та інші препарати перорального застосування мають велику кількість протипоказань на відміну від спрею. Усього кілька пшиків спрею на головку члена за 10-15 хвилин до початку статевого акту змінять Ваше життя на краще.

Пролонгатор – що це?

Засоби прологнатори – це препарати, які орієнтовані на чоловіків, які страждають на неконтрольовану і передчасну еякуляцію. Принцип дії пролонгатора залежить від його форми випуску.

Таблетки, капсули, порошки та інші препарати, які приймаються внутрішньо, впливають на статевий орган зсередини, блокуючи серотонін і знижуючи відчуття, але не повністю блокує їх. При цьому ерекція залишається в нормі, і чоловік без проблем здатний на тривалий секс. Пероральні препарати вимагають акуратного прикладу та уважного вивчення протипоказань.

Пролонгатори місцевої дії випускаються у формі мазей, гелів, спреїв, які містять у собі речовини, що зменшують чутливість. Найчастіше у складі таких препаратів є лідокаїн.

Загалом кажучи, за допомогою пропагаторів статевий орган у чоловіка стає менш чутливим, що дозволяє йому отримувати задоволення від сексу, але відтягувати фінал.

Показання та протипоказання

Спрей для продовження сексу рекомендовано до купівлі та застосування чоловікам, у яких:

  • дуже чутливий статевий орган (підвищена чутливість нервових закінчень);
  • низький тонус м’язів;
  • присутня страх швидкого і неконтрольованого фінішу;
  • неможливість контролювати процес еякуляції через нервову напругу, пережитий стрес;
  • гормональні порушення (спрей можна використовувати до вирішення проблеми з гормонами, а не як лікування гормональної проблеми);
  • різні патології статевої системи.

Якщо проблема виникла сама по собі без видимих причин, рекомендовано звернутися до лікаря, щоб виключити серйозні проблеми зі здоров’ям. Пам’ятайте, що пролонгатор спрей вирішує проблему з еякуляцією на місцевому рівні, а не допомагає усунути проблему всередині організму.

До протипоказань препарату можна віднести індивідуальну алергічну реакцію на компонент у складі спрею, пошкодження статевого органу, наявність на ньому висипу та подразнення. Чи не зловживати спреєм. Рекомендовано використовувати спрей з мінімальною перервою в 1 годину. 

Де купити спрей пролонгатор в Україні?

Пропонуємо купити спрей для продовження сексу в Україні за вигідною ціною в інтернет-аптеці Potencia.in.ua. Тут Ви знайдете величезний вибір препаратів для продовження задоволення та зможете купити пролонгатор спрей недорого. Перевагою нашої інтернет-аптеки є торгівля тільки перевіреними та якісними препаратами з можливістю оформити доставку по всій Україні. , Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Луцьк, Львів, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Суми, Нікополь, Павлоград, Кременчук, Умань та інші міста України. Наша інтернет-аптека подбала про те, щоб надати Вам широкий асортимент та найкращу ціну на спреї для продовження сексу.